Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka lat temu zauważyłem, że wielu ludzi wchodzi w #zwiazek #zwiazki
Chciałem się zapytać o jakieś porady co trzeba zrobić by w taki wejść. Rodzina się kiedyś nawet mnie pytała czy kiedyś sobie znajdę jakąś dziewczynę.
No i się zastanawiam no w sumie jak? Nie mam pojęcia jak się robi #podryw #flirt itp. Macie jakieś #ksiazki do polecenia na ten temat? Lub nie wiem jakieś #ppradnik lub cokolwiek? I czemu ktoś kto nie ma dziewczyny jest uważany za kogoś gorszego tzw. #przegryw
Jest tera, trochę czasu by zapoznać się z tematem, więc chętnie poczytam.
Nie ogarniam tego świata,a jestem już po 25roku życia. Po prostu nie ogarniam tego fenomenu łączenia się w pary. Może wy coś poradzicie. Jestem całkowitym początkującym w tym.
#niebieskiepaski #rozowepaski #pytaniedorozowepaski #pytaniedoniebieskiepaski #pytanie #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 67
@arek4444: gwarantuje Ci ze jak posmakujesz czegoś dobrego to 10 minut 3-4 x w tygodniu ( w ogóle co to są za dziwne wyliczenia, będziesz zapisywać to w kalendarzu Google kiedy się umawiacie na 10 m seksu?) To Ci to nie starczy.
Zgadzam się generalnie z kolega przedmówca i tez przeczytałam co napisałeś :)
Swoj brak ambicji rzutuj podobnie na sfere seksualna, gdzie fajerwerki rownie malo Cie interesuja.


@InterferonAlfa_STG: Zdziwisz się ale mam ambicje, po prostu w innych sferach niż seksualne.

Po roku w takim zwiazku bedziesz pisal na tagu ze rozowa Ci przestala dawac


Hmm... jedna uwaga. W przeciwieństwie do ludzi 100 lat temu , ja nie wierzę w nierozerwalność małżeńską.
Gdyby przestała mi dawać to bym się po prostu rozwiódł.
Nie jestem aż
Swoj brak ambicji rzutuj podobnie na sfere seksualna, gdzie fajerwerki rownie malo Cie interesuja.


@InterferonAlfa_STG: Aaa , i jeszcze jedna ostatnia rzecz.
WEDLE TWOJEJ OPINII i tak już nie mam żadnych szans na "ambicje w sferze seksualnej" bo wszystkie rówieśniczki już są w tej kwestii doświadczone , podczas gdy ja nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii co oznacza, że nie mam żadnej wartości na rynku matrymonialnym -> co oznacza ze
Z drugiej steony bankowo są przeciętnej inteligencji i wymagań kobiety jak i mężczyźni którym takie coś wystarczy.

Powodzenia :)


@Babarbie: Dzięki.
Choć z drugiej strony trochę nie podoba mi się klasyfikacja ludzi według typów "przeciętnie inteligentni = mało wymagający seksualnie" oraz "wysoce inteligentni = wymagający seksualnie".
Taki podział jest bardzo krzywdzący.
Tak czy inaczej dzięki .
@Babarbie:

Bardzo jestem ciekawa jak to się potoczy, jak w końcu zaznasz rozkoszy orgazmów i seksu i czy nadal bedziesz tak walczyl :)


Na koniec tej dyskusji chciałbym ci gorąco polecić lekturę wpisów użytkownika @TestoDepot.
Ten gość ma bardzo podobne podejście do kwestii seksualności co ja (można powiedzieć że stawiam go za wzór dla siebie), w przeciwieństwie do mnie on zaznał bardzo dużo róznych rodzajów przyjemności cielesnych i jego "pragmatyczny"
@arek4444: A czy bierzesz pod uwagę to, że jest to wykop i każdy może tu wymyślić cokolwiek co chce? Nie wiem czy jesteś aż tak ambitny skoro za wzór stawiasz sobie osobę z internetu. Zakładam, że nie poznaliście się realnie.
@arek4444: z tego co sie uzewnetrzniles to negujesz nastepne obszary zycia, a nie wspominasz o tym zeby cokolwiek Cie pochlanialo.
Sorry sytuacje na rynku nieruchomosci to sledzi prawie kazdy kto zarabia wiecej niz minimalna i ma mniej niz 70lat.

I nie napisalem nigdy ze nie masz wartosci (na rynku seksualnym), napisalem ze nie masz ambicji.
Rownie dobrze mozesz intensywnie nadrobic swoje zaleglosci seksualne, ale tego nie zrobisz... (bo Ci sie nie
@InterferonAlfa_STG: Nie wspomniałem o żadnych rzeczach które by mnie pochłaniały bo nie o tym była ta dyskusja.
Jeśli przez "ambicje" rozumiesz jedynie stawianie sobie celów na drodze rozwoju relacji interpersonalnych , to w tym znaczeniu jest tak jak mówisz, nie jestem zbyt ambitny.
Staram się rozwijać na innych polach, mam pasję w postaci projektowania układów elektronicznych (pasja częściowo zahaczająca o mój zawód) , całkiem niedawno wrzuciłem wpis ze zdjęciem zaprojektowanego przeze
@InterferonAlfa_STG:

ciesze sie ze masz prace ktora Cie interesuje, ale to jest cale Twoje zycie?


Nie, to nie jest całe moje życie.

to nie dziw sie ze nie ma tam rozowego.


Mam nadzieję, że jednak różowa się pojawi , równie "mało ambitna" (według twojej definicji) i będziemy mogli przeżyć nasze "mało ambitne" życia razem.
Szansa na taki scenariusz jest niska ale wciąż niezerowa, więc jak to mówią - nadzieja umiera ostatnia.
zaznał bardzo dużo róznych rodzajów przyjemności cielesnych


@arek4444: i z udziwnieniami i bez udziwnień ( ͡ ͜ʖ ͡). Jednak ja jestem dziwkarzem, obce dla mnie są pojęcia takie jak ''związek'', ''relacja'' czy coś tego typu. Od 18 roku życia biegam po różnorakich burdelach i mieszkaniówkach - ale to nijak się ma do jakichś relacji, związków. Sam nigdy nie cieszyłem się powodzeniem u płci przeciwnej i nie
W twoim wypadku musisz się po prostu zastanowić czego chcesz - czy po prostu seksu (wtedy go #roksa) czy związku. Jeśli to drugie - niestety nie będę w stanie pomóc.


@TestoDepot: Mój plan jest taki - najpierw trochę roksy , a jak się ochędoże i coś przyuczę to później w wieku ~35lat popróbować coś w związki.
Teraz nawet nie mam jak iść w związki bo brak doświadczenia w sexie +
@InterferonAlfa_STG: no cóż, możesz i tak uważać ¯\_(ツ)_/¯. Ale nie wiem co takiego nieprawdopodobnego jest w takiej czynności jak chodzenie do prostytutek.

@arek4444: tak w ogóle to na twoim miejscu zadałbym sobie pytanie - czy ty naprawdę chcesz w związki czy to jednak taka troche presja - że przecież każdy tak robi, że tak trzeba?
Czy tobie naprawdę jest to potrzebne?
Pamiętaj też, że seks z #divy to co innego
@TestoDepot: nic nie ma w tym szczegolnego ani nieprawdopodobnego - wybacz ze nie znam Twojej tworczosci...
Nadal uwazam ze lista powodow, dla ktorych ktos (o kim pojecia nie mam) moze baitowac na portalu ze smiesznymi obrazkami jest bliska nieskonczonosci.

@arek4444
jak zaczniesz relacje z kobietami od dziwek to i na dziwkach je skonczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
skutecznie odetniesz sobie szanse na zdrowie psychiczne