Wpis z mikrobloga

@Kenneth66: Jak dla mnie o to chodziło że niby taki potężny super kozak, ale nadal był tylko człowiekiem. W typowych filmach akcji zginał by po wielkiej akcji policji, albo super intrydze.
@ebismolarek: Bąbla ? Jeśli oglądasz wersję z lektorem to robisz straszny błąd. Obejrzałem wszystkie sezony z napisami chyba z 3 razy i z lektorem 1 raz. Z lektorem to jakiś dramat - odbiega mocno od oryginału.
@Kenneth66:


w ogóle chyba sezonu piątego momentami nie da się traktować jako "kanoniczny", motywy i zachowania niektórych postaci (McNulty szczególnie) trochę nie przystają do poprzednich czterech
Daniels jakoś nigdy mnie nie wkurzył, za to łysy grubas Herc pod koniec bardzo.
@ebismolarek: Nie wiem w którym momencie jesteś, ale wątek Kimy jest mocno trzecioplanowy i rozciągnięty, pokazuje że Kima jest z grubsza damskim McNultym.
A wątek Danielsa to gierki polityczne i tyle, w międzyczasie rucha prokuratorkę i ma z tego profity zawodowe.

W całym serialu jednak Sobotkowie i ten polski dziad komendant wkurzyli mnie najbardziej xD Esencja polactwa - husarzowanie, cwaniactwo, kombinowanie, kradzieże, jakby tu #!$%@?ć somsiadowi i oczywiście związek zawodowy (
@Kenneth66: @ebismolarek: sezon 2, odcinek 9. Mcnulty jako tajniak z dwiema dziwkami, reszta miała wejść na umówione hasło wypowiedziane przez niego w trakcie i wszystkich zdjąć. Po "sygnale" i wbiciu policji Mcnulty jednak nie przestaje ( ͡° ͜ʖ ͡°), później pisze raport, zresztą nie spojleruje już, bo może ktoś nie pamięta