Wpis z mikrobloga

@Trybus: @aei9077: @duxet: wszystko w tym wywodzie paździocha jest doskonale. sytuacja się nie zmieni dopóki nie zaczniemy pracować u podstaw, w szkołach. o sytuację w szkołach PiS zadbał, nic się tam nie zmieni, nauczycielami zostaną albo ci którym na tym wybitnie zależy, albo miernoty, które są po prostu słabe w swoich przedmiotach. finansowania brak, realnych reform brak, zmian brak, wykształconego społeczeństwa brak, populizm rośnie w siłę.
oglądałem. Dlatego mnie śmieszy wasze wywyższanie się.


@ediz4: Czyli go nie zrozumiałeś. Jakie wywyższanie? Cały odcinek opowiada historię gościa, który sam nie wiedział czego chce. Nie miał żadnych swoich opinii ani poglądów. Płynął kompletnie z prądem. Był żaden, ani zimny ani ciepły. Myślał tak jak dyktuje całe stado, kompletnie bez żadnej refleksji. Ja mam swoje poglądy i @bartoszfcb zapewne też. To nas różni od Boczka galarety, również to że tutaj rozmawiamy.
Czyli go nie zrozumiałeś. Jakie wywyższanie? Cały odcinek opowiada historię gościa, który sam nie wiedział czego chce. Nie miał żadnych swoich opinii ani poglądów. Płynął kompletnie z prądem. Był żaden, ani zimny ani ciepły. Myślał tak jak dyktuje całe stado, kompletnie bez żadnej refleksji. Ja mam swoje poglądy i @bartoszfcb zapewne też. To nas różni od Boczka galarety, również to że tutaj rozmawiamy. Ten serial jest o polakach, więc również o nas.