Wpis z mikrobloga

Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy

- Marian Paździoch

  • 27
  • Odpowiedz
@Trybus: @aei9077: @duxet: wszystko w tym wywodzie paździocha jest doskonale. sytuacja się nie zmieni dopóki nie zaczniemy pracować u podstaw, w szkołach. o sytuację w szkołach PiS zadbał, nic się tam nie zmieni, nauczycielami zostaną albo ci którym na tym wybitnie zależy, albo miernoty, które są po prostu słabe w swoich przedmiotach. finansowania brak, realnych reform brak, zmian brak, wykształconego społeczeństwa brak, populizm rośnie w siłę.
  • Odpowiedz
@bartoszfcb: A potem takie same miernoty i galarety społeczne mówią, że kiepscy to głupkowaty serial bez przekazu, podczas gdy kiepscy to nadserial skupiający jak w soczewce całą esencję polskości.
  • Odpowiedz
A co ma ciepło czy zimno wspólnego z twoim wywodem?


@ediz4: Obejrzałeś ten odcinek? Wiesz w ogóle o czym tu mowa? Chyba nie bardzo.

A poza tym Panie idź pan stąd, bo pan tu w ogóle nie mieszkasz tylko piętro wyżej u siebie w chlewie. Poza tym ja sobie nie życzę!
  • Odpowiedz
oglądałem. Dlatego mnie śmieszy wasze wywyższanie się.


@ediz4: Czyli go nie zrozumiałeś. Jakie wywyższanie? Cały odcinek opowiada historię gościa, który sam nie wiedział czego chce. Nie miał żadnych swoich opinii ani poglądów. Płynął kompletnie z prądem. Był żaden, ani zimny ani ciepły. Myślał tak jak dyktuje całe stado, kompletnie bez żadnej refleksji. Ja mam swoje poglądy i @bartoszfcb zapewne też. To nas różni od Boczka galarety, również to że tutaj rozmawiamy.
  • Odpowiedz
Czyli go nie zrozumiałeś. Jakie wywyższanie? Cały odcinek opowiada historię gościa, który sam nie wiedział czego chce. Nie miał żadnych swoich opinii ani poglądów. Płynął kompletnie z prądem. Był żaden, ani zimny ani ciepły. Myślał tak jak dyktuje całe stado, kompletnie bez żadnej refleksji. Ja mam swoje poglądy i @bartoszfcb zapewne też. To nas różni od Boczka galarety, również to że tutaj rozmawiamy. Ten serial jest o polakach, więc również o nas.
  • Odpowiedz