Wpis z mikrobloga

@Kidd_Slave: I dalej nie rozumiesz?
To, ze ktoś 10 lat temu zrobił sobie krzywdę i teraz ma blizny raczej świadczy o tym jaki był wtedy, a niekoniecznie musi być dalej taki sam. Poza tym samookaleczenie jest objawem przez który można pójść nawet do szpitala psychiatrycznego, a nie niedojrzałością.
W Polsce dalej jak w lesie, jak ktoś ma zaburzenia to #!$%@?, nie?
Dramat
@przegrany_przegryw: samouwielbienie xd

To po prostu fakt. Nikt normalny nie skreśla innych ludzi bo ktoś ma okulary to pewnie kujon, jest rudy to pewnie fałszywy, nie ma ręki to pewnie złodziej, jest albinosem bo to diabeł albo dlatego, że ma bliznę na skórze bo mu się nie podoba.

Takie detale nie wpływają na związki między ludźmi. Można się zastanawiać nad tym konkretnym przypadkiem ale gdy blizna powstała niezależnie od czyjejś woli
@wolfKida: bardziej zastanawia mnie czy na nogach boli mniej niż na rękach i też czy chodząc z takimi świeżymi ranami je czułaś . Zastanawia mnie też czy czasem je czujesz? No wiesz że są takie dni że cię bolą?
Znałem kiedyś takiego gościa (nie osobiście) znajomy kolegi z klasy, no ten gość miał pełno blizn na rękach nie pytałem czemu to sobie zrobił ale mówił mi że czasem jedna lub osobie