Wpis z mikrobloga

280 KM na przedniej osi. Można rzec, że to przesada, ale motoryzacja rośnie, jest mocniejsza i szybsza, zwłaszcza w segmencie szybkich kompaktów.

Jak #ford to dobre prowadzenie, dzięki szperze jest przyczepność, a z wydechu leci naprawdę piękny pierd.

Designersko nie jest źle, ale #mk2 rządzi nadal w historii.

Więcej o aucie i jak jeździ tutaj - LINK

#motoryzacja #motopodprad #samochody #auta #focus #st
stopaotestuje - 280 KM na przedniej osi. Można rzec, że to przesada, ale motoryzacja ...

źródło: comment_1586251964OcN2HVgiOlooKwC7JXGbD0.jpg

Pobierz
  • 18
@SpalaczBenzyny: z tego co wiem to w każdej marce tak jest ze jeśli diler ma twarde dowody na to, że używałeś auta w sposób nie prawidłowy / ekstremalny lub nie zgodny z przeznaczeniem jest w stanie odmówić Ci naprawy lub postępowania gwarancyjnego. To auto nie jest sportowe a jedynie usportowione wiec sam rozumiesz.

@SzCzoteckY:
@SpalaczBenzyny: z tego co wiem to w stanach jest tak, ze jeśli masz Mustanga i wjedziesz na byle jaki tor zapisany w mapach systemu nawigacyjnego to z miejsca tracisz gwarancje xD ale ja się nie dziwie, byle kto może kupić auto, a potem szpanować bez doświadczenia. Na drodze publicznej to trochę niektórych hamują mandaty, a na takim torze to można do spodu xD
@stopaotestuje: szkoda, że jakość tego to jest słaby żart. Trzeszczą drzwi i oslony słupków, padają zamki maski, amortyzatory z CCD umierają po 30kkm, reflektory LEDowe migają... W sofcie pełno bugów, wiec np. okna potrafią się otworzyć i już nie zamknąć bez odpowiedniej procedury. A do tego Infotainment to żenada.
Kompletny śmietnik.