Wpis z mikrobloga

Nazywam się Jarosław Kaczyński. Od ponad 4 lat jestem właścicielem tego oto kraju. Powoli zaczynam żałować zakupu. Latem albo susza albo powódź. Zero wałów i brak melioracji robią swoje. Zgadza się – capi. Ech… skłamałem. Nie kupiłem tego chlewu. Wygrałem go w wyborach od Tuska.

- Jarosław, Jarosław, Jarosław… Zmiłuj się. Rodaka z Polski wygnałeś.


- Kolego, uczciwie w wyborach przerżnąłeś.

- Po porażce Komorowskiego się nie liczy!!!


- Ja go nie wystawiłem.

- Ale ja go wystawiłem!!! Niech mi ziemia lekką będzie.


Fakt. Tusk wyjechał do Brukseli. Od tej władzy mieszają mi się zmysły. A może to od wódy w Magdalence?

- Mówiłeś, że nie pijesz!!!


- Danutko z TVP, ja tylko żartowałem.

- Oj Jarosław, wstydu nie masz. Co to jest pół litra na takiego chłopa? Gdyby Kiszczak żył to by ci pokazał jak się wódę w mordę leje.


#kapitanbomba #heheszki
Antidotum119 - Nazywam się Jarosław Kaczyński. Od ponad 4 lat jestem właścicielem teg...

źródło: comment_1586107646Dqzj4NbXdUncItMyQtpdgt.jpg

Pobierz
  • 14
Zero wałów i brak melioracji robią swoje.


@Antidotum119: to Ci się nie udało. Zero wałów to niby, że przez to powodzie są. OK chociaż dyskusyjne, ale zostawmy to rozumiem że to twórczość artystyczna i nie musi wchodzić w szczegóły mechanizmów powodziowych.
A brak melioracji przyczyną suszy? To właśnie melioracje potęgują suszę.
zapewnia nawodnienie w trakcie okresu bez opadów


@Antidotum119: ciekawe jak? Pompami? I skąd brać tę wodę w czasie suszy.
Odprowadzanie wody w czasie ulew jest właśnie przyczyną powodzi
@Kolsky

ciekawe jak? Pompami? I skąd brać tę wodę w czasie suszy.


Zadajesz pytania - to dobry znak, bo zadawanie pytań to pierwszy krok do zdobycia wiedzy.

Odprowadzanie wody w czasie ulew jest właśnie przyczyną powodzi


No pewnie, lepiej by było jakby woda w mieście zamiast trafić do kanalizacji deszczowej zalewała całe ulice przy byle ulewie - wtedy powódź nie bylaby taka medialna bo na terenach zurbanizowanych wystepowalaby po kazdym wiekszym deszczu.
Zadajesz pytania - to dobry znak, bo zadawanie pytań to pierwszy krok do zdobycia wiedzy.


@Antidotum119: a Ty pieprzysz głupoty których nie potrafisz udowodnić.
Nie mówiłaś o melioracjach tylko o rowach melioracyjnych. To nie dolina Nilu, żeby rowami nawadniać cokolwiek
@Kolsky

a Ty pieprzysz głupoty których nie potrafisz udowodnić.Nie mówiłaś o melioracjach tylko o rowach melioracyjnych.


Uspokój się kolego, bo już Ci się miesza. W żadnym miejscu w tym wątku nie wspominałem o rowach melioracyjnych a jedynie odnosiłem się do pojęcia melioracji jako całości.

Poza tym co mam Ci udowodnić, że melioracja to odwadnianie i nawadnianie gleb?
Antidotum119 - @Kolsky 
a Ty pieprzysz głupoty których nie potrafisz udowodnić.Nie mó...

źródło: comment_15861173773DGg9REdxuYUuLWJZ5lc2S.jpg

Pobierz