Wpis z mikrobloga

@Alpha_Male:
Ja jestem zameldowany w domu rodzinnym a mieszkam i pracuję 30km dalej? CZyli co? Mam #!$%@?ć?
Kontrola zakupów? Jakie artykuły są niezbędne? Mięso? Nie. Warzywa? nie. Wystarczy żreć ryż z fasolą. Wody tez nie potrzebujesz - pij z kranu.
Kontrola paczek? I kto ma decydować co jest pierdołą a co nie?
  • Odpowiedz
@rorf46: zesracie się pod siebie a nie ich wywieziecie XD jak naprawdę będzie źle to dadzą wam 50zł więcej do 500+, albo jednorazowo podwyzszą pogrzebowe na babcie XD i będziecie im za to DUPE LIZALI. I to z rodzynami. W następnych wyborach im dacie większość konstytucyjną XD
  • Odpowiedz
@rorf46: @Bpnn: Jak ludziom głód do dupy zajrzy, to przestaną lubić być pod butem. PiS na razie genialnie buduje niezadowolenie społeczne, ale ni #!$%@? nie wygląda na to, by miał pomysł jak je ukierunkować.

Kiedyś można było o wszystko obwiniać prywaciarzy czy żydów. Prywaciarzom sami kazali się zamknąć a żydom rząd żydom wchodzi w zadek. Próbują zwalić na EU i opozycję, ale z tego co słyszę wokół siebie,
  • Odpowiedz
@Ribelo:

PiS na razie genialnie buduje niezadowolenie społeczne,

Nadzwyczaj genialnie. W pustym tramwaju przysiadł się do mnie ostatnio kaszlący staruszek i zaczął gadać. Powiedział że koronawirus to wina totalnej opozycji w celu odwołania wyboru Dudy na prezydenta. Przez opozycję musi teraz stać w kolejkach do sklepów, firmy upadają a ludzie boją się wychodzić na ulicę. Wyborcy PiS-u naprawdę w to wierzą.
  • Odpowiedz
@pss8888: Mój ojciec ma kolegę od spacerów z psem, który jest zatwardziałym PiSowcem. Od ponad tygodnia siedzi w domu a psa wyprowadzają mu zazwyczaj wolontariusze. Opozycja nadal zła, ale PiS już nie jest taki święty. Ten sam człowiek wieszał psy na lekarzy, a teraz robi wszystko żeby do szpitala nie trafić, bo ma świadomość, że nie będzie miał kto go leczyć. Winna jest przede wszystkim opozycja, ale z bólem serca
  • Odpowiedz
@rorf46: jak jestem totalnym przeciwnikiem pomysłów typu zakaz roweru czy pójścia do lasu, to zgodzę się z tym, że muszą powstrzymać ludzi od wyjazdu do rodziny na święta.
I będę zadowolony, gdy samochody z obcymi rejestracjami, z rodzinami w środku, będą zatrzymywane i obdarzane mandatem.
  • Odpowiedz