Wpis z mikrobloga

@yelonec Jeśli nie mają auta to ok ale w kolejcę widzę znajomego z różową którzy przyjechali autem a przed chwilą wyszła para i pakują się do bagażnika: papier, woda, mleko -mysle że jedna osoba by to jednak ogarnęła.
@WuDwaKa podejrzewam, że jak każda z osób z pary weźmie swój wózek i szybko ogarnie swoją porcję zakupów, to czasowo wyjdzie korzystniej niż jak biedny facet będzie przez pół godziny stał i szukał jakichś podpasek dla różowego blokując wejście innym osobom z kolejki.
@stanley___: dokładnie, niby maseczki na twarzach, rękawice ale stoją takie pary 30 cm od siebie i cały czas gadają zamiast trzymać usta zamknięte. Oni to chyba traktują jako przygodę, urozmaicenie w życiu i chcą przeżyć "koronawirusowe emocje" razem. Dopiero ochroniarz ich rozdziela i każe każdemu wchodzącemu zakładać lidlowe foliowe rękawiczki nawet gdy ma ktoś własne. Swoją drogą rozdzielić te jednorazówki to niezły wyczyn
@yelonec: xD załadować zakupy do koszyka a druga osoba czeka przed sklepem. Nosz #!$%@?. Ja byłem wczoraj z zona na zakupach to ona weszła do sklepu powrzucala do kosza rzeczy bo robi zakupy sprawniej. A potem wyjechała koszykiem ze sklepu i elo.
@kaspe no i prawidłowo, ja z kolei mam samochód, listę zakupów i też sprawnie to robię. Bardziej chodzi mi o pokazanie innego punktu widzenia. Większy ból dupy mam w przypadku bab, które robią zakupy pojedynczo, ale potrafią przez pół godziny wybierac, który kawałek mięsa wziąć z lodówki niż o jedną parę, która sprawnie robi co trzeba i wychodzi.
@yelonec: W Lidlu to jeszcze kopią w tych koszach. Mam wrażenie, że jak taka raz w tygodniu nie zamiesza. gaciami to ma doła. Albo się kiwa na j ednej nodze, trzyma kosza i buta przymierza. A Ty se stój w kolejce. Dobrze, że ma się ocieplić na dniach
@stanley___: Wg mnie jak się pójdzie parą to jest się 2x krócej w strefie "zagrożenia". Każdy ma swoją listę. W sumie co mnie obchodzi, że ktoś czeka kiedy dzięki temu ja obniżam o 50% czas w sklepie.

@hu-nows: Nie wiem co to za problem aby stać w maseczce i rękawiczkach 30cm od włąsnej żony jak za godzinę w domu z nią siedzisz i sie całujesz :D Później nawet śpisz obok
@yelonec: babka idzie na zakupy, kupuje i płaci przy kasie. Wypycha wózek przed sklep, następna osoba może wejść, a ona przed sklepem ładuje z wózka do siatek razem z facetem, wózek zostawiają przed sklepem w miejscu do tego przeznaczonym i odchodzą z buta w stronę zachodzącego słońca