Wpis z mikrobloga

@Kramarz: No i? Jeśli zachoruje rzeczywiście połowa populacji, to połowa to będzie miała i nic nie poradzimy. Inna sprawa, że ta informacja opiera się chyba tylko na jakichś prześwietleniach przeprowadzonych przez jednego lekarza. Nie wiadomo jaki był stan wyjściowy pacjentów, próba badawcza, jaki procent był bezobjawowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Kramarz: a ile przepadałeś przypadków, na podstawie których stawiasz taką tezę? Czy może bazujesz na głośnych nagłówkach medialnych? Podaję jeszcze kilka:
1. W Portugalii zmarł 18. latek zarażony koronawirusem
2. [PILNE] Naukowcy odkryli, że koronawirus utrzymuje się 18 dni na powierzchni metalowej.
3. W szpitalu w Karimodo zabrakło respiratorów dla chorych!
4. Mężczyzna, który wyszedł że szpitala po wyleczeniu z covid 19 zmarł następnego dnia.
5. W Japonii kobieta, u
  • Odpowiedz
@Sagitarius: Śmiechy śmiechami ale Niemcy mówią o tym, że najpewniej takie certyfikaty przeciwciał będą wydawane by te osoby mogły normalnie funkcjonować bez ograniczeń.

Dlatego młodsi którzy to teraz przechodzą to szczęściarze. Zagrożenia brak a za niedługo będą mogli normalnie funkcjonować gdy reszta będzie pod butem trzymana...
  • Odpowiedz
  • 0
Dostałeś jakieś leki? Tez probowalem isc na poczatku miesiąca ale sie nie udało. Da sie jiz jakos szybko zrobic bo po twoim opisie trwalo 8 dni za Potem bylem tydzien chory. Potem tydzien bolalo w płucach. Nie wiem co to.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@dzek przed kwarantanną ograniczyłem wychodzenie do najbliższej rodziny, podczas kwarantanny znajomi mi podrzucali zakupy pod dom. Tyle.
  • Odpowiedz