Wpis z mikrobloga

via Mikroblog+
  • 49
@RozowaZielonka ooo xD ale fajnie, od tego się zaczynało.
Zczailem się wąchając płyn do dezynfekcji, że czuje tylko ostry zapach alkoholu a nie delikatny aloesu xD
  • Odpowiedz
@kryniu: Przede wszystkim to zdrówka życzę ale zaintrygowała mnie ta niska temperatura bo od kilku dni mam u siebie temperaturę z przedziału 35.2 - 35.8 plus leci mi z nosa jakbym się ostrej papryki najadł, a tak poza tym to pomimo kataru węch i smak bez zmian.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 410
@rybsonk nie wiem jak ci to wytłumaczyć, czuje tylko ostre zapachy (jak alkohol) ale innych nie xD tosty z serem smakują jak dykta albo karton (z którego zbudowany jest nasz kraj)
  • Odpowiedz
@kryniu: przypadkiem sprawdziłam temperature, ale czuje się dziwnie już kilka dni minimum xD #!$%@? wi
najlepsze jest to że przez ostatnie 3 tygodnie nigdzie nie wychodzę a jeśli już to w rękawiczkach/ od 2 tygodni w maseczce itp dezynfekuje ręce i tak dalej xD
  • Odpowiedz
@kryniu: zdrowiej Mirku. A gdybyś czuł niedobór witamin to znam kogoś, kto zna kogoś, kogo szwagra brat zna babkę co sprząta u kogoś, kto chodzi na jogę ze znajomym kuzynki naszego wykopowego potentata sokowego @walerr i na pewno dam radę załatwić ci ze dwa soki w cenie pięciu. Wszyscy jak jeden mąż się zrzucimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 154
@marek321 pani doktor dużo mówiła o sytuacji, że chorzy byli od stycznia już z tymi objawami, że personel w większości jest zarażony i pracują do momentu jak już nie dają rady xD że testy są tylko w szczególnych przypadkach, jak się ktoś uprze i #!$%@? (tak jak dzielnicowy)
No ale to wszystko wiecie. Czuję się gut, choroba już mija i to niby końcówka. Wellsee
  • Odpowiedz