Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kryniu: to wszystko świadczy tylko o tym jak mało groźny jest to wirus. Pewnie już z 10% Polaków to ma lub miało, a oni przez kaszel i 38 C przez 2 #!$%@?ą całą gospodarkę.
  • Odpowiedz
@kryniu: jak jechałeś do Paryża to postojach, stacjach benzynowych i u celu podróży, używałeś maski, bo jeśli nie lub mało umiejętnie, to źródło, jest oczywiste. Stacje benzynowe to mega rezerwuar syfu wszelkiego. Może nie Ty, osoba z którą jechałeś (jeśli taka była); swoją drogą to odważna wycieczka jak na połowę marca 2020( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bedelatac: Trzeba liczyć na to, że jak już się zachoruje, to przejdzie się lekko. Nic innego nie pozostaje. Gdzieś z tyłu głowy mam delikatną nadzieję, że teraz to przechodzę i nie jest tak strasznie ( )
  • Odpowiedz
@kryniu: nosiłeś jakąś maseczkę przed zarażeniem? bo mówiłeś, że tylko do rodziny wyjścia, ale pewnie jakiś sklep czy stacja paliw się zdarzyło?
  • Odpowiedz
@kryniu: a ja mieszkam z osoba zarazona i jak sie okazalo dla mnie testow nie ma xD Pani z sanepidu powiedziala" za 14 dni jak pan bedzie zdrowy to znaczy ze nic panu nie jest" xDDDD
  • Odpowiedz
najpierw:

2 tygodnie siedziałem w domu, wychodziłem sporadycznie do najbliższej rodziny :)


potem:

miałem
  • Odpowiedz
O kurde to ja już się zastanawiam czy tego nie miałem z 2 miesiące temu w UK. Obudziłem się w środku nocy cały zimny z lekko upośledzonym zapachem ale nic poszedłem do pracy, ale miałem uczucie osłabienia, lekkie bóle w klatce piersiowej, ale zero bólu gardła czy kataru. Potem zwolniłem się wcześniej bo dostałem gorączki 38 stopni i zacząłem mieć bóle kości. Chorobowe wziąłem następnego dnia, temperatura około 37, a potem do
  • Odpowiedz