Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aukolb: to jedź na jakieś mistrzostwa i zgarnij 50 miejsce, serio myślisz, że ktoś daje o to jakieś #!$%@?? Cały kraj stoi, ale on nie, jest gdzieś w 50 więc on M U S I xD
@niemily: a co mi do tego że kraj stoi xD Jak PiS nie potrafi wprowadzić stanu wyjątkowego jak normalny kraj, tylko wprowadza jakieś gówno zasady i przepisy które imitują stan wyjątkowy, żeby tylko odbyły się wybory to ja mam w dupie te przepisy xD

#!$%@? mi zrobią i z każdego mandatu się wybronie w sądzie xD

W dniu jak Pis wprowadza stan wyjątkowy, przestaje biegać i nie wychodzę z domu oprócz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aukolb: w #!$%@? mam politykę i wszelkich zbawców bo to i tak jest ta sama gangterska ekipa, a to w jaki sposób obecnie uprawiają ten sport wynika tylko i wyłącznie z możliwości finansowych. Trochę osobistego rozsądku nie zaszkodzi ;) otwierasz drzwi wychodząc a w czasie biegu ani razu nie dotykasz spoconego ryja? Ehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet jeśli nie chidzi o Ciebie to warto pomyśleć o
@skorpion666: Błazen to Twoj ojciec bo tylko w cyrku takich zjebów produkują xD

@niemily: Biegam w rękawiczkach jednorazowych, mam buffa i maseczkę na mordzie, otwieram łokciami drzwi. Biegam na odludziu, na drodze technicznej przy ekspresówce. Po drodze mijam tylko jeden park więc mijam policjantów zawsze.
Prowadzę o wiele lepszą higienę podczas biegania niż 90% ludzi którzy stoją w 40min kolejce żeby wejść do lidla na zakupy xD

Wirus utrzymuje się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aukolb: no #!$%@?, widzę że mamy do czynienia ze znawcą większym niż całe sztaby medyków i zarządzających who i wieloma krajami, nie mam więc więcej pytań
@aukolb: trenazer oplaca sie tylko wtedy gdy masz juz szose, samo urzadzanie to od kilku stowek w gore. Jezeli nie posiada sie roweru, to bardziej sie oplaca kupic rower spinningowy, startujacy z tego co widzialem od okolo 1k.

Najgorzej jest z bieznia. Bieznia mechaniczna to szkoda gadac, dopoki nie ma sie garazu lub podworka, ceny sa tez #!$%@? (bieznie za 3-5k pozwalaja przykladowo na maks 16km/h xD)