Wpis z mikrobloga

Mam w głęboko w dupie wasze apele o "siedzenie w domu", "siedzenie na tyłku". Społeczniaki cholerne. Sam siedzę w domu dla prewencji, ale chęć ograniczenia wolności innym zaczyna mnie #!$%@?ć. Wolność jest ważniejsza niż życie, nawet jeśli sam umrę. Po za tym uważam, że ta cała pandemia to jeden wielki cyrk i zasłona dymna do zresetowania gospodarki i chwycenia za mordę ludzi, z pomocą pożytecznych idiotów - społeczniaków.
#koronawirus
  • 33
@selawi: sram na to, w Polsce umiera codziennie dużo ludzi, 38 milionów ma siedzieć niczym w więzieniu, pozbawić się wpływów i zrujnować 30 lat budowania gospodarki z mozołem - bo umrze z 10 000? Sorry...takie jest życie, ludzie umierają, nawet jeśli będę to ja lub moja rodzina, to zatrzymać dla nas cały naród i rozwalić dorobek 2 pokoleń to jakieś nieporozumienie. Cyrk na kółkach. Jestem pogodzony ze śmiercią, mogę umrzeć w
@glogovianin: Ta kwarantanna miała by jakiś sens gdyby jakieś przygotowania byly do szpitali, testy, sprzęt a tak E Polsce tak czy tak musisz umrzeć bo pomocy żadnej nie otrzymasz. Zobacz jak zachód buduje szpitale testy ogólnie coś się dzieje. W Polsce zakaz wychodzenia i umrzyj na kwarantannie bo tak wygodniej
@glogovianin: też mnie to już #!$%@?. Na początku z własnej chęci czy poczucia odpowiedzialności starł się człowiek przestrzegać tych zasad i ograniczać wyjścia, ale to co się teraz #!$%@? to przekracza ludzkie pojęcie. A kropką nad i był ten zakaz wejścia do lasu!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@glogovianin: właściwie to nie zatrzymują gospodarki dla kilkudziesięciu tysięcy ludzi, którzy dzięki temu nie umrą. Oni ją zatrzymują, a ci ludzie i tak umrą, bo jak tylko skończy się kwarantanna, ten wirus tu z powrotem będzie