Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie #!$%@? subtelnie przypomniałem, dlaczego konsola >>>>>>> gówno >>>>>> PC. Po południu pobrałem na PS4 Warzone'a. Cyk pyk, 100 GB zassane, musiałem tylko założyć konto Activision, sprawa załatwiona. Chwilkę pograłem, chciałem zobaczyć co to w ogóle jest. Zasiadłem wieczorem do PC który miał być platformą docelową. Nie może połączyć się z Blizzard #!$%@? wie co tam. I tak 6 razy. Za 7 razem poszło - udało mi się pobrać aplikację do ściągnięcia gry. W aplikacji musiałem założyć konto Blizzard. Ok. Pobieram grę - co chwilę #!$%@? pobieranie bo serwery przeciążone. Zmieniłem raz na Azję, raz na USA i raz na Europę. Poszło. Włączam. POBIERANIE SHADERÓW OPTYMALIZUJĄCYCH TWÓJ KOMPUTER. Ok. Nie ma problemu. Shadery pobrane. Próbuje zalogować się do konta Activision. Mieli. 15 minut. 20. Mieli. #!$%@?łem się w końcu, więc nieśmiertelna kombinacja ALT + F4. Kolejne 4 próby znów zakończyły się fiaskiem. Nie ma problemu - myślę sobie, zrobie po prostu nowe konto Activision. Tworzę nowe konto, przeszło planszę dalej niż poprzednio. No i mieli. 15 minut. 20. #!$%@? to i idę spać. Dobranoc.

#ps4 #pcmasterrace #komputery #cod #warzone #callofduty #zalesie
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MZ23: xD colowieku jak serwery np. EA na konsolach nie działają to nie płaczę na mirko jakie to konsole są #!$%@?, bo to nie jest kwestia platformy tylko wadliwości sprzętu Activision-Blizzard w tym przypadku. Nie Sony, nie Microsoftu, nie ludzi, którzy grają na PC. Trzeci raz to Ci wyjaśniam a ty brniesz jak jeleń w amoku. Dla mnie koniec tematu, bo i tak za często się powtarzam. Widać fanboyom procesor działa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A i dodam, że taki rasowy administrator jak ty powinien wiedzieć, że przyczyną awarii może być coś innego niż tylko duże obciążenie sieci.
Z innych ciekawostek to wszystkie serwery gier, zarówno dla graczy konsolowych, jak i pc stoją na... Komputerach o architekturze pc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@G_Addams: Chyba dla myszki :D Próbowałem Battlefielda 1, strzelania z łuku w Tomb Raiderach, GTA V, Titanfalla 2 i stwierdzam że single player powinien obsługiwać myszkę :D no nie powiesz mi że wolałbym na padzie w strzelanki niż myszka na konsoli :p!
@MZ23: Niby tak ale to nie wina pc a programisty lauchera, ale pewnie dało się to rozwiązać tyle że nie ogarniałeś, nie ważne z resztą też chciałem zobaczyć to warzone ale słyszałem że zepsute i mają naprawić także jak na razie nie sprawdzam, do tej pory nie miałem problemów z laucherami oprócz origin ale to od ea więc wiadomo wątpliwej jakości