Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie #!$%@? subtelnie przypomniałem, dlaczego konsola >>>>>>> gówno >>>>>> PC. Po południu pobrałem na PS4 Warzone'a. Cyk pyk, 100 GB zassane, musiałem tylko założyć konto Activision, sprawa załatwiona. Chwilkę pograłem, chciałem zobaczyć co to w ogóle jest. Zasiadłem wieczorem do PC który miał być platformą docelową. Nie może połączyć się z Blizzard #!$%@? wie co tam. I tak 6 razy. Za 7 razem poszło - udało mi się pobrać aplikację do ściągnięcia gry. W aplikacji musiałem założyć konto Blizzard. Ok. Pobieram grę - co chwilę #!$%@? pobieranie bo serwery przeciążone. Zmieniłem raz na Azję, raz na USA i raz na Europę. Poszło. Włączam. POBIERANIE SHADERÓW OPTYMALIZUJĄCYCH TWÓJ KOMPUTER. Ok. Nie ma problemu. Shadery pobrane. Próbuje zalogować się do konta Activision. Mieli. 15 minut. 20. Mieli. #!$%@?łem się w końcu, więc nieśmiertelna kombinacja ALT + F4. Kolejne 4 próby znów zakończyły się fiaskiem. Nie ma problemu - myślę sobie, zrobie po prostu nowe konto Activision. Tworzę nowe konto, przeszło planszę dalej niż poprzednio. No i mieli. 15 minut. 20. #!$%@? to i idę spać. Dobranoc.

#ps4 #pcmasterrace #komputery #cod #warzone #callofduty #zalesie
  • 32
  • Odpowiedz
  • 21
@MZ23 mój ojciec jest graczem, zaczęło się od Call of duty w 2003 roku i tak mu zostało. Zawsze gral na pc, ile razy mnie chvj strzelał na te orginsy, launchery od ubisoftu, inne gowna to glowa mała. Prawie codziennie jakiś problem, musiałem latać po piętrach i mu to naprawiać. Kiedys postanowił ze dla far cry 4 kupi sobie jakas #!$%@? karte graficzna, to mu wybiłem ten pomysł z głowy i
  • Odpowiedz
@Wojak90: każdy ma swoje "opowieści z wojny".
Odpadłem z konsol po tym jak PS4 odmówiło instalacji najnowszej aktualizacji systemu "bo nie". I ciul że mam pełno gier na dysku, chce grać w singla i przy ostatnim uruchomieniu tydzień temu działało.
"Ściągam update" po restarcie czarny ekran "there was a problem" i kod błędu. I tak w kółko.
PC jak się psuje to wiem co zrobić i mam jakieś możliwości.
  • Odpowiedz
@keton22 wiadomo ze bywaja problemy, bo i na ps4 ze dwa razy w przeciągu 5 lat musiałem ręcznie wgrywać aktualizacje, ale to i tak bez porównania z pc gdzie byly problemy kilka razy na tydzien nawet.
Ogolnie wszystko ma swoje plusy i minusy, ale wygoda moim zdaniem lezy po stronie konsoli.
  • Odpowiedz
@Wojak90: tak jak piszę każdy ma swoje historie. To jest ta słynna aktualizacja gdzie był bug w firmware napędów pozwalający na piractwo (https://www.youtube.com/watch?v=WW39dsbffMw ). Sądząc po wpisach w necie nie ja jeden nie mogę tego zainstalować.
Przerobiłem wszystko co się da (tryb awaryjny, instalacja z usb, w końcu przywrócenie do ustawień fabrycznych gdzie odkryłem że bez najnowszego firmware nie zaloguje mnie do PSN i nie mogę nawet płyty odpalić).
  • Odpowiedz
@MZ23 prawda jest taka, że każdy posiadacz konsol grał sobie poprostu w gry, kiedy pojawiła się nowa kasta #pcmasterrace ze swoją potrzebą jeżdżenia po konsolowcach "hahaha my mamy 6362 fps i lepszą grafikę, jak można grać na konsoli" . Miałem takiego kumpla co był jedynakiem i w wieku 23 lat potrafił nie dokładać się rodzicom do domu tylko wypierdlalać całą wypłatę na kartę graficzną - dla mnie 2200zł za
  • Odpowiedz
@MZ23 co ciekawe moja historia z warzone na pc całkiem podobna xD ale dodatkowo jeszcze po drodze walka ze sterownikami bo za uja nie chciała się uruchomić, dopiero trzecie sterowniki z kolei pomogły.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nalcor: Byku dlaczego mnie obrażasz skoro winy mojej tutaj nie ma żadnej? Jak cokolwiek się #!$%@? na tym #!$%@? PC to zawsze szukam powodu błędu. Windę mam postawioną na w #!$%@?ę szybkim NVME, wszystko działa bezbłędnie, ale jak przyjdzie mi użerać się z #!$%@? launcherami, które działają jak chcą to można oszaleć. I jak widać nie jestem odosobnionym przypadkiem.
  • Odpowiedz
@MZ23: Dla niektórych uruchamianie gry na PC to dodatkowa rozrywka do samej gry. Granie w multi na konsolach ma jeszcze tą zaletę, że chyba na konsolach obecnej generacji nie ma plagi cheaterów.
  • Odpowiedz
  • 2
@sidhellfire: serwery nie mają związku z platformą? To dlaczego serwery na PS4 działały bezbłędnie, a na PC takie cyrki? Do tego jako konsument powinienem mieć totalnie w dupie to z jakiego powodu coś nie działa. Ma działać.
  • Odpowiedz