Wpis z mikrobloga

Ceny paliwa poniżej 4zł i Janusze od razu zapasy robią. Mają już kaszę, mąke, ryż i papier toaletowy teraz czas na olej napędowy XD
Na zdjęciu może dokładnie nie widać ale bagażniki 2 samochodów, były wypchane karnistrami. Gdy odjeżdżałem ze stacji zauważyłem, że ostatni w kolejce vwT4 też był już napełniany.

#rzeszow #heheszki #koronawirus
producent_smogu - Ceny paliwa poniżej 4zł i Janusze od razu zapasy robią. Mają już ka...

źródło: comment_1585572219osOIhA9XoAAale9B8OwaEB.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie spałbym spokojnie gdyby w garażu obok było zmagazynowane w plastikowych pojemnikach 100l paliwa


@producent_smogu: w każdym samochodzie osobowym masz jakieś 50-60l. Do tego często jeszcze 20l butlę LPG. A na domiar złego jeszcze naładowany akumulator. Ja na Twoim miejscu bym nie zasnął.
  • Odpowiedz
na 1000 litrach jest teraz 1000 zł oszczędności, znajomy kupuje w hurcie jeszcze dużo taniej. Sam się zastanawiam czy nie kupić 1k litrow, zbiornik mam


@ZajebbcieTrudnyNick: A jak cena paliwa spadnie o kolejną złotówkę na litrze to będziesz miał tysiąc litrów zapasu drogiego paliwa XD

Jak ci zaczną reglamentować paliwo to będziesz od tych ja uszy po 12 kupował


@skurvol_Dominik: Właśnie skończyliśmy etap ograniczonej ilości paliwa w obrocie.
  • Odpowiedz
@producent_smogu: Jak mam zagęszczarkę lub glebogryzarkę to mam nią przyjechać na stację benzynową?
Nie kazdy rolnik ma cysternę w gospodarstwie wiec leje w beczki. Sezon prac polowych rozpoczyna się. Będziesz prosił o świeże warzywka skomląc, że robili zachłannie zapasy.
  • Odpowiedz
@producent_smogu: nic w tym złego, ale smutne jest to, że biedaki biorą, bo tańsze o 30 groszy xD

Ja p------e xD
Galon skoczy o 20 centów w górę, albo w dół w USA?

hehe no trochę drożej/taniej John, można
  • Odpowiedz