Wpis z mikrobloga

Ceny paliwa poniżej 4zł i Janusze od razu zapasy robią. Mają już kaszę, mąke, ryż i papier toaletowy teraz czas na olej napędowy XD
Na zdjęciu może dokładnie nie widać ale bagażniki 2 samochodów, były wypchane karnistrami. Gdy odjeżdżałem ze stacji zauważyłem, że ostatni w kolejce vwT4 też był już napełniany.

#rzeszow #heheszki #koronawirus
producent_smogu - Ceny paliwa poniżej 4zł i Janusze od razu zapasy robią. Mają już ka...

źródło: comment_1585572219osOIhA9XoAAale9B8OwaEB.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eazy: @Donmenello: @efek: @adwersarz: @jedzczarnekoty: @widmo82:

Tak mnie naszlo - w UK mozesz tankiwac czerwonego diesla, bez akcyzy, cena 1/3 normalnego diesla - jezdzi na tym wszywtko co nie porusza sie po drogach, czyli ciezarowki jezdzace tylko po terenach zakladu, maszyny, sluzy jako paliwo do naczep-lodowek itp.

W Polsce caly sprzet ciezki, w tym rolniczy, jezdzi na pelnoakcyzowa rope? XDDDDDD
  • Odpowiedz
W czym konkretnie przeszkadzałoby Ci te 100 litrów oleju napędowego w beczkach?


@psylo: to jest toksyczna i łatwopalna substancja, przechowywanie jej w beczkach po ogórkach bez żadnych atestów to raczej kiepski pomysł. Sama z siebie nie eksploduje, ale w przypadku pożaru będzie już poważnym zagrożeniem. W przypadku nieszczelności pojemnika też może być nieciekawie. To nie worek ziemnioków.

Ja w piwnicy u siebie w domu wolałbym tego nie trzymać.
  • Odpowiedz
@peszmerd Kiedyś w Polsce wszystkie sprzęty rolnicze chodziły na opale i napewno jedna fabia 1.9 SDI ( ͡ ͜ʖ ͡). Teraz opal jest lichej jakości i żeby go kupić trzeba papierów nawypelniac że do pieca go użyjesz.
  • Odpowiedz
@xjot: Mój znajomy który ma duże gospodarstwo rolne oraz prowadzi usługi rolnicze ma takiego dostawczaka z paką, a na niej przenośny dystrybutor, żeby podwozić pracownikom ON na pola. Myślę że to powszechna technika.
  • Odpowiedz