Wpis z mikrobloga

Ceny paliwa poniżej 4zł i Janusze od razu zapasy robią. Mają już kaszę, mąke, ryż i papier toaletowy teraz czas na olej napędowy XD
Na zdjęciu może dokładnie nie widać ale bagażniki 2 samochodów, były wypchane karnistrami. Gdy odjeżdżałem ze stacji zauważyłem, że ostatni w kolejce vwT4 też był już napełniany.

#rzeszow #heheszki #koronawirus
producent_smogu - Ceny paliwa poniżej 4zł i Janusze od razu zapasy robią. Mają już ka...

źródło: comment_1585572219osOIhA9XoAAale9B8OwaEB.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@producent_smogu: Gdybym miał miejsce i zbiornik to sam bym z 1000 litrów kupił żeby trzymać aż ceny paliwa znów w--------ą w kosmos.
Zresztą firmy używają często paliwa do agregatów czy innego gówna, logiczne że wolą kupić prawie złotówkę taniej na litrze
  • Odpowiedz
Co jak co ale paliwo się nie przeterminuje


@ufoludek-zkosmosu: Paliwo ma około miesiąca czasu życia. Po miesiącu naciąga wody (jest suche, higroskopijne), zachodzą w nim reakcje chemiczne (jakieś polimeryzacje) powodujące zatykanie filtrów. Zmienia się liczba oktanowa i temperatura zapłonu. Generalnie to takie półroczne paliwo jest niebezpieczne dla silnika nowego auta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Analityk wpis dodałem dla żartu w sumie trochę z nudów bo w domu sobie siedzę dzisiaj musiałem pojechać na zakupy i zatankować bo w aucie rezerwa sie zaświeciła. Stojąc w kolejce zaobserwowałem to co przedstawiłem na zdjęciu. O ile rozumiem rolników, i tych którym paliwo jest potrzebne a pojazdem nie przyjadą na stacje (traktory, maszyny budowlane itp) to gromadzenie beczek z paliwem, które sie starzeje jest bez sensu. Miałem swego czasu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@producent_smogu: wiesz, zdazalo się w środku sezonu na małym rodzinnym gospodarstwie ze w poniedziałek przyjeżdżała cysterna, tankowala 1500 litrów a w środę dzwoniło się po kolejną dostawę bo paliwo z poniedziałku już się kończyło, a że teraz pomału zaczyna się sezon na roli to podejrzewam że te kilka baniek które zatankowali wystarczą na 2 dni, to samo tyczy się firm budowlanych. Także mnie osobiście to to akurat jakoś ani nie
  • Odpowiedz