Wpis z mikrobloga

Ceny paliwa poniżej 4zł i Janusze od razu zapasy robią. Mają już kaszę, mąke, ryż i papier toaletowy teraz czas na olej napędowy XD
Na zdjęciu może dokładnie nie widać ale bagażniki 2 samochodów, były wypchane karnistrami. Gdy odjeżdżałem ze stacji zauważyłem, że ostatni w kolejce vwT4 też był już napełniany.

#rzeszow #heheszki #koronawirus
producent_smogu - Ceny paliwa poniżej 4zł i Janusze od razu zapasy robią. Mają już ka...

źródło: comment_1585572219osOIhA9XoAAale9B8OwaEB.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@producent_smogu ja potrzasnalem beczka, zmieszalem z olejem i bylo bez zadnych objawow nehatywnych. Tyle ze beczka 100% szczelna i w stalej temperaturze. Stala od marca zeszlego roku do stycznia tego roku.
  • Odpowiedz
  • 0
@xoes to jak szczelna to ok wytrzyma. Ja trzymałem w baku kosiarki. To pewnie korek aż tak szczelny nie był. Ale Ci co gromadzą w plastikowych butlach czy innych tego typu pojemnikach w garażach nie dość, że szkodzą sobie na zdrowiu jeżeli w tych pomueszczeniach często przebywają i wdychają opary. To jeszcze są stratni jak nie jest to szczelne i paliwo sie zestarzeje
  • Odpowiedz
  • 1
Opie a nie wpadłeś na pomysł że typ może ma jakieś koparki czy inny sprzęt budowlany i w ten sposób dowozi sobie ropę? Lepiej wyzywać od Januszy xd
  • Odpowiedz
@producent_smogu: Niestety nie na każdej budowie możemy korzystać z prądu inwestora i trzeba stawiać generatory. Uwierz, że to są grosze. Na ostatniej budowie płaciliśmy między 9000 a 14000 netto za prąd co miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cns: @CordellWalker: Może to że benzyna może stać max 3 miesiące w sprzyjających warunkach i przy dobrej jakości. U nas z biogównami jako dodatki następuje rozwarstwienie paliwa i zasyfienie filtra oraz wtryskiwacze czyt przyśpieszasz wydatek na mechanika.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nic po prostu mnie to śmieszy. Nie spałbym spokojnie gdyby w garażu obok było zmagazynowane w plastikowych pojemnikach 100l paliwa.


@producent_smogu: jeśli tankują ON to nic im przecież nie grozi
  • Odpowiedz
@ufoludek-zkosmosu: a kurde chcialem napisac ze ON z biopaliwem dlugo nie postoi bo sie jakies gowno wytraca ale pozniej spojrzalem ze to post sprzed 2 tygodni I uznalem ze juz za stary zeby odpisywac :D
  • Odpowiedz