Wpis z mikrobloga

Wszedlem sobie na linkedin i jest jakaś rzeźnia - w ciągu 5 minut przewijania znalazlem co najmniej 5 postów ludzi, którzy stracili pracę w #programowanie i piszą o masowych zwolnieniach. A to dopiero przecież początek..

Jak obstawiacie, czy w wielkich korpach typu #ibm #oracle #goldmansachs też pójdą zwolnienia, czy tylko płotki, w sensie mniejsze firmy dostaną po tyłku (jak na razie tak sie dzieje)?

#programowanie #programista15k #it #korposwiat
  • 20
@maly_ludek_lego: nawet mi nie mów. Sam uczę się obecnie programowania (front-end) bo chciałem coś zmienić w swoim życiu a teraz takie newsy :( Z drugiej strony sądzę, że to dotyczy małych firm, januszexów, które tną koszta.
@Bonwerkz: glownie wlasnie front-endowcy leca. Bo wiadomo w czasie kryzysu tnie się koszta, a pierwsze co idzie to nowe stronki :) Także, zycze zdrowia w tych czasach bez doswiadcznia:)
@maly_ludek_lego: w sumie patrząc na takie posty to nie sądziłem, że mój ukochany marketing i komunikacje będzie tak bardzo oblegane w takich czasach i tak szczerze to mam większy #!$%@? na home office niż miałem normalnie xD
nawet mi nie mów. Sam uczę się obecnie programowania (front-end) bo chciałem coś zmienić w swoim życiu a teraz takie newsy :( Z drugiej strony sądzę, że to dotyczy małych firm, januszexów, które tną koszta.


@Bonwerkz: Zmien to na bazy danych/sieci/szeroko pojety backend. Uwierz, wyjdziesz na tym lepiej.