Wpis z mikrobloga

Macie depresję bo nie macie dziewczyny, znajomych i siedzicie w domu przez cały życie?

Z powodu epidemii #koronawirus 19-letnia Emily, nie wychodziła z domu przez 2 tygodnie! Miała więc namiastkę tego jak wygląda życie nieatrakcyjnego mężczyzny. Efekt? Nie mogła znieść takiego ciosu i popełniła samobójstwo. Przy tym, należy zaznaczyć, że cały czas miała kontakt ze światem poprzez social-media, pisanie z przyjaciółkami itd.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8150271/Teenager-dies-hospital-trying-life-coronavirus-fears.html

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #plodnajulka #p0lka
B.....W - Macie depresję bo nie macie dziewczyny, znajomych i siedzicie w domu przez ...

źródło: comment_1585471313uyV2J2GhZRDOlpX2oH1SPy.jpg

Pobierz
  • 74
@Blackpill_RAW: tracenie najlepszych lat kolagenu dla takiej jak ona, gdzie na każdym kroku dostaje strzaly dopaminy od walidacji to najgorsze co może się w życiu wydarzyć. Atrakcyjna kobieta w swoim prime time jest więcej warta od kilku ton najlepszej kokainy. Większość kobiet tak naprawdę umiera po 25 roku życia, potem już wegetuje ponieważ ich życie już nigdy nie będzie takie słodkie jak wcześniej.
wy w tym waszym mizoginizmie idziecie coraz dalej


@klaun-szyderca: Nie jestem mizoginem i podkreślam to za każdym razem. Proszę mnie tak nie nazywać. Nadmieniłem tylko, że tak jak nieatrakcyjny mężczyzna nie ma atencji ze strony kobiet przez całe życie, tak ona nie wychodząc z domu siłą rzeczy nie miała atencji od mężczyzn przez 2 tygodnie. Nie twierdze, że każdy nieatrakcyjny facet nie wychodzi z domu.