Wpis z mikrobloga

@Morf: @gorzki99: myślę, że chyba powiedzieliśmy wszystko. Bo tak, niektórzy powinni 5 razy się zastanowić, a nie mieć 5 dzieci.

Żyjemy w ciekawych czasach, a ja jestem ciekawa ich konsekwencji. Choć obawiam się, że mądrość nie będzie jedną z nich.
  • Odpowiedz
@gorzki99: porównujesz ciągle do twoich znajomych, którzy całość 500+ ładują na konto, bo nie są im potrzebne.
Co z rodzinami, która wydaje 500+ na dzieci (nie wszyscy wydają na tipsy jak sugerujesz) i teraz mają dodatkowy problem ze sprzętem?
Powiesz, mogła oszczędzać. Załóż, że nie mogła. Babka pyta co ma zrobić.
Powiesz, że są raty. Jak za dwa lata pojawi i się artykuł, że wpadła w spiralę chwilówek to powiesz
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: Chyba nie rozumiesz w ogóle o co biega. Ona ma piątkę dzieci i jeden komputer. Piątka dzieci ma mieć lekcje online NARAZ. Nawet w bogatych rodzinach nie jest tak, że jak jest np. nawet trójka dzieci to każde ma swój osobny kąkuter. Ona nie narzeka na to, że nie dostała czterech dodatkowych, tylko pyta się jak ma rozwiązać sytuację, gdzie piątka dzieci siedzi w domu i teoretycznie każde z
  • Odpowiedz
@Rimfire: smiejemy sie z frankowiczow co w-----i sie w 30letni kredyt i teraz sa w czarnej dupie, bo frank po 4pln. Dlaczego nie smiac sie z kobiety, ktora nie ogarnela, ze jak bedzie miala piatke latorosli to bedzie miala problem. Inteligetni ludzie nie maja duzego potomstwa (chyba, ze sa bogaci), bo wiedza, ze duza liczba dzieciakow to nie tylko fajna sprawa, a tutaj masz kobiete, ktora dawno, dawno temu mogla
  • Odpowiedz
jak bedzie miala piatke latorosli to bedzie miala problem


@stormkiss: Nie, to co wy robicie, to zarzucanie jej coś czego nie zrobiła twierdząc, że domaga się dodatkowych komputerów. To ile ma dzieci to jest jej wybór, mogłaby ich mieć i dziesiątkę, natomiast nie zmienia to faktu, że została postawiona w obscenicznej sytuacji, gdzie każde dziecko w tym samym momencie powinno uczestniczyć w innych zajęciach online. W tym tkwi sęk, a
  • Odpowiedz
@liberum: no ale na h-j jej na codzien w domu 5 komputerow.w sumie to nawet jeden srednio potrzebny.teraz wynikla hujowa sytuacja i obnaża system.ale lepiej sie posmiac he he madka
  • Odpowiedz
@Rimfire: ja nie twierdze, ze domaga sie komputerow. Kobieta niestety nie ogarnela. Jak jej syn przyprowadzi dziewczyne do domu to tez bedzie mowic, ze co ona ma zrobic, bo spac nie moze, bo dziewczyna syna strasznie glosno jeczy jak uprawiaja s--s?
  • Odpowiedz
ja nie twierdze, ze domaga sie komputerow.


@stormkiss: Ale OP już tak, podobnie jak kilka innych osób w komentarzach. Stanąłeś w ich obronie twierdząc, że skoro ktoś się śmieje z głupoty frankowiczów to może się śmiać z problemu matki piątki dzieci. Natomiast ja do tego się nie odnoszę, tylko konkretnie do zarzucania jej domagania się o dodatkowe komputery albo wsparcie finansowe, czego nie zrobiła. Ona przedstawiła realny problem rodzin wielodzietnych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@dudi-dudi: aha, 500 plus jest 3 lata, babeczka w tym czasie dostała ZA FRAJER kilkadziesiąt tysięcy DO RĘKI i ona nie ma łącznie maks 2 koła na 4 lapciaki, albo nawet mniej na tablety? No k---a.
ODROBINĘ wyobraźni i trochę zachomikowanej kasy by stykło. Te dzieciaki nawet nie wyglądają na jakieś zaniedbane albo głodne, więc niech nie p------i, że nie ma hajsu. Ale mnie w-------ą takie życiowe niedorajdy, człowiek chodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rimfire: i tak dobrze ze mają ten jeden komputer. Znam i bogatsze rodziny bez komputerów bo rodzice to janusze biznesu co się nie znają i uważają, że dziecku komputer do niczego nie potrzebny. Serio serio a na brak kasy nie narzekają ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz