Wpis z mikrobloga

Obudź się, Panie!". W czasie zarazy Franciszek ponagla Boga

Papież wzywa Boga, by się obudził. Nie obudził się podczas dawnych zaraz, okrutnych wojen, trzęsień ziemi itp. – i wciąż twardo śpi.
Warto o tym pamiętać, gdy ludzie wygrają walkę z pandemią, a KK będzie próbował przypisać ten sukces swojemu śpiącemu Bogu.

https://wyborcza.pl/7,75399,25826811,obudz-sie-panie-w-czasie-zarazy-franciszek-ponagla-boga.html

#koronawirus #przemyslenia #bekazkatoli #dzbanywiary
robert5502 - >Obudź się, Panie!". W czasie zarazy Franciszek ponagla Boga
Papież wzy...

źródło: comment_1585379902MYoaqwcsmy1X2Wb6SudVNV.jpg

Pobierz
  • 64
@robert5502: aż dowcip mi się przypomniał:
Dwóch żydów umarło i stanęło u bram raju. Gdy czekają na swoją kolej odkrywają że obaj przeżyli Oświęcim.
-A pamiętasz jak strażnik pchnął cię na ogrodzenie i niemal umarłeś? - sekunda ciszy i obaj zaczynają się histerycznie śmiać.
-A pamiętasz jak dookoła obozu gonił cię ten wielki pies morderca i niemal umarłeś z głodu i wyczerpania ?
I znowu wybuch histerycznego śmiechu.
Bóg usłyszał rozmowę
Świat poradzi sobie z zarazą a te dzbany i tak przypiszą zasługi wiadomo komu. Standardowo wymyślą coś w stylu "bóg się nie obudził ale i tak pomógł nam - sami przecież widzicie" i turbokatole łykną to jak stado pelikanów. Ile razy już tak było? Nie lekarze, nie naukowcy, nie pielęgniarki i ratownicy - bożek nam pomógł xD
#!$%@? mamy 2020 rok gdzie ja żyję. Mam nadzieję, że ta sekta w końcu się