Wpis z mikrobloga

Mój mąż jest suuuuper ()
Przywiózł mi drugi monitor i teraz mogę jednocześnie grać w #simsy i aktualizować moją simową bazę danych. Piąte pokolenie licząc od Belii i Mortimera to nie przelewki, cel połączenia wszystkich w jedną wielką rodzinę już prawie zrealizowany <3
#thesims #gry #hobby #chorobypsychiczne #chwalesie #kwarantanna
źródło: comment_15852156958OFYGSLCJkCM2tTpCc16Tw.jpg
  • 172
@whiteglove: oo to bardzo ciekawe :) całkiem fajnie się też bawiłam w simsy średniowiecze, stworzyłam siebie jako monarchinię i mojego męża jako rycerza i potem w jakiejś misji czy trybie wolnego czasu już nie pamiętam, udało się żeby wzięli ślub i doczekali się córeczki następczyni tronu <3


@0p0p0:
Chyba mam coś dla Ciebie:
Crusader Kings II - wielki role play symulator sredniowiecznych dynastii dla prawdziwych maniaków ( ͡° ͜
źródło: comment_1585226864dzag6C33uNop91n7UtMSuF.jpg
@Pierorzek: wiesz co, myślę, że głównie przez sentyment, bo w dwójkę gram od lat, a trójeczkę dopiero niedawno miałam okazję przetestować i jak napisałam już w jakimś komentarzu powyżej, trochę mi nie pykły plany reprodukcyjne i się zniechęciłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bolorollo: znam tę stronę, tworzyłam tam drzewo własnej rodziny, ale uważam że przy takim stopniu połączeń / spowinowaceń w obrębie jednej rodziny mój system
nie bardzo rozumiem pytanie, ile kto zarabia, mój mąż? jak na warunki polskie pewnie nie tragicznie, ale uważam że mogliby bardziej docenić jego umiejętności ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@0p0p0: A co takiego robi?
@0p0p0: myślałaś nad zatrudnieniem się jako prywatny detektyw / pomoc policji?

Albo może jako osoba, która za opłatą wyszukiwałaby przodków xD czy rodziny gdzies w medicach społecznosciowych.

Szacun.
@jmuhha: haha policja to raczej nie dla mnie, bo jestem nadwrażliwa na zło, ale szpiegowanie w social mediach już prędzej :D interesuję się genealogią, swoje drzewko rodzinne też mam całkiem nieźle odpicowane :)
@0p0p0: Niee. W całej Polsce jesteś tylko taka jedna Małgorzato. Poznałbym Cie nawet jakbyś nic nie napisała. Chociaż nie spodziewałem się że skończysz na portalu z mizoginami. W sumie to ty też byłaś mizoginem wiec może szybko się wpasujesz
@Marcinowy: za dużo się w mieście nie pozmieniało, generalnie potomkowie danej rodziny mieszkają w swoich domach rodzinnych, ponieważ drzewo jest za szerokie dążę do depopulacji, tj. jedno dziecko na parę, więc domków wystarcza, myślę że na ten moment najwięcej nieruchomości i biznesów dziedziczy moja rodzinka + Langraabowie, może za parę pokoleń uda się żeby została tylko jedna para w której rękach będzie całe miasto xDD i wtedy znowu zacznę crossować ich
@0p0p0 O jak szanuję, gram tak teraz w Sims 4, w 2 miałam takie któreś pokolenie, ale w Dziwnowie, bez Belli (celem było zrobienie samych kosmitów w mieście). Nigdy jedno w nie doszłam jeszcze do takiego dużego drzewa, bo gram każda rodziną bardzo powoli, w Sims 4 teraz mam dopiero prawnuki Belli(w wieku nastoletnim). Nigdy jednak nie pomyślałam o robieniu drzewa gdzieś poza grą