Wpis z mikrobloga

i jeszcze sam powiedział że „startuje w wyborach po to żeby startować” xd Chyba startuje się po to żeby wygrać.


@DirtyS: wtedy miałbyś dwóch, może trzech kandydatów na wybory. Oczywiście są ludzie, którzy startują w wyborach tylko dla atencji, mają swoje 5 minut w mediach (np Tanajno) i niewiele poza tym, ale mniejsze partie działają w swoim długofalowym interesie wystawiając kandydatów, którzy mają nikłe szanse - budują rozpoznawalność, zdobywają poparcie i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BOYAR: to dzień ogłoszenia daty wyborów= dzień, w którym można zacząć zbierać podpisy? Pytam, bo serio nie wiem
@szakalq: @Haqim: i jeszcze sam powiedział że „startuje w wyborach po to żeby startować” xd Chyba startuje się po to żeby wygrać.


@DirtyS: Wydaje mi się że go zmusili szantażem do tego (ma firmę zależną od uznaniowości sanepidu i koncesji) i tym wywiadem dał ludziom sygnał, że wcale nie chciał tych wyborów w maju.

Facet jest kawałem #!$%@?, ale głupi nie jest.
to dzień ogłoszenia daty wyborów= dzień, w którym można zacząć zbierać podpisy?


@banjo: tak, bo na kartach jest (powinna być) data wyborów. Jeśli dopisał ją po tym, jak zebrał podpisy od ludzi to znaczy, że sfałszował, bo ludzie podpisali co innego. Albo wpisał datę i zgadł xd