Wpis z mikrobloga

#oswiadczeniezrana #jagsonify #jagsonifycontent


1. Nie jest to moja wina, ani też innych blipowiczów, że wykop.pl został połączony z blipem. W ten sposób wpłynie tu (niestety dla tych którzy mają z tym jakiś problem, bo #mirko to i tak już śmietnik) wiele zdjęć użytkowników ;)

2. jeśli chodzi o atencję - serio można się na to zesrać za przeproszeniem, jest to dla mnie i większości obojętne.

3. jeśli się nie podoba komuś - po to chyba jest #czarnolisto czyż nie ? (tu zwłaszcza do @kicioch (która komentuje nie wiem po co, chyba żeby nabić mi atencji, też nie wiem po co lub żeby sama na siebie zwrócić uwagę ?) i @HorribileDictu najbardziej spinające się don't know why . :) )

4. Nie rozumiem po co te wyzwiska od niektórych - zwłaszcza #rozowepaski - wykażcie się odrobiną klasy i intelektem - zignorujcie i patrzecie pkt.3 <3

5. pozdrawiam wszystkich zdrowo podchodzących do tego tematu i do całego #mirko :D innych też pozdrawiam ;3
  • 228
@vviktor_88: Nie, nie specjalnie ją prowokowałam. Skrytykowałam ją bo nie podoba mi się jej działanie i to co robi, a zarzucanie "krytykujesz bo brak Ci atencji" jest dla mnie śmieszne i tak samo na to reaguje ;) To że ją zabolała krytyka z mojej strony to już nie moja sprawa. Nie obraziłam jej, nie wyzywałam jej, nic jej w sumie takiego nie zrobiłam, więc nie wiem szczerze mówiąc o co się