Wpis z mikrobloga

@przemianawdzika: taaak zrzuce sztange i potem bede zdejmował wszystko i zakładał od nowa zeby załozyć sztange na racki. Poza tym tak jak Kasahara napisał cięzko zrzucić przy ustawieniu low bar
@kRpt: @Kasahara: piny w sumie wydają się najlepszym rozwiązaniem. Z własnych doświadczeń i wszelkich nieudanych prób jakie widziałem to zawsze wszystkich przegina do przodu a nie do tyłu. To wynika z tego że większość osób przecenia swoje plecy, w nogach czujesz że możesz dorzucić a piersiowy/lędźwiowy nie są w stanie tego utrzymać? czy poprostu takie miałem szczęście i o niczym to nie świadczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemianawdzika:
A) Nie każdy potrafi bezpiecznie spod sztangi uciec
B) Nie zawsze podłoga jest przystosowana do zrzucania z wysokości sztangi załadowanej twardym obciążeniem
C) Czasem rack nie ma regulacji u piny są zbyt nisko
No i jeszcze D) - pomoc asekuranta bardzo przydaje się przy odkładaniu sztangi na racka. Jakiś czas temu właśnie nie trafiłem w jeden uchwyt odkładając ciężką sztangę i naciągnąłem sobie długą głowę bicepsa próbując się z tej
@przemianawdzika: No rzeczy w stylu mostkuje, ustawiam sie minute, wstrzymuje oddech trzymam lopatki, mowie do chlopa "Raz, dwa, trzy" a ten z calej sily mnie do gory ciagnie za sztange jakby mi rece chcial urwac xd I cala pozycja rozwalona. Albo zabieranie mi sztangi jak robie pauze na klacie. Ale najlepsze i tak jest jak powiesz do goscia "POLICZYSZ MI TEMPO? RAZ, DWA, TRZY - 3 sekundy", "Tak, tak, spoko". Dotykasz