Wpis z mikrobloga

@niemamnasmsy: Otóż to, dziwię się temu spermieniu, połowa z nich pewnie sama siedzi na taśmie i bolinie ich to, że ktoś ma lepiej w życiu dzięki ciężkiej pracy
@MsChokesondick: Gdzie tu widzisz, że mam jakiekolwiek kompleksy. Po prostu moim zdaniem sprzataczkami zostają same idiotki. Nie wiem czemu uważasz za patologiczne nazywanie rzeczy po imieniu. Kolejnym razem napisz coś odnośnie tematu, aże nie mnie obrazasz
@fuechsinn: Jeżeli
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: moja znajoma dorabiała sobie w liceum i na studiach sprzątając domy u swoich sasiadek. Pocztą pantoflową rozniosła się wieść że jest taka osoba i świetnie pracuje i po kilku latach prowadzi firmę sprzątającą, zatrudnia kilka osób, zajmują się sprzątaniem domów, biur, oraz doprowadzają do porządku mieszkania po budowie, ale dalej chodzi sprzątać do swoich najlepszych klientek a wiesz dlaczego?

  • Odpowiedz
Po prostu moim zdaniem sprzataczkami zostają same idiotki.


@cukrowyburakatakuje: i twoje zdanie to mniej więcej 2+2=5. Jesteś zwykłym niedouczonym idiotą.

A to, że poczułeś potrzebę obrażenie dziewczyny pod jej wpisem świadczy o tym że masz POTĘŻNE kompleksy. Poważnie, jesteś przypadkiem na terapię
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: a dodatkowo twierdzisz, że pandemia to ściema i warto poświęcić paru staruchów i korzystać z życia. Poważnie, jesteś debilem pokroju antyszczepów i płaskoziemców. Fakt, że tyle osób zaangażowałeś w dyskusje to jest wyjątkowe osiągnięcie jak na twój niewydarzony umysł.

Nie powierzyłabym ci sprzątania niczego z twoim iq.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Znacie to uczucie, że macie jakiegoś typa na czarnej, nagle widzisz jego komentarze pod wpisem. Sprawdzasz i jedynie utwierdzasz się w przekonaniu, że to #!$%@? debil xd

  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: Kiedyś przez 6 miesięcy z rodzicami pracowałem jako sprzątacz. Czyściliśmy salon meblowy. Za wieczór pracy ok 5 godzin wpadało 500 pln na 3 osoby. Jednocześnie pracowałem na pół etatu w wypożyczalni filmów za 6,5 pln/h. ( Wtedy minimalna ). Za przecieranie mebli i odkurzanie dostawałem 3 x więcej niż sprzedawca tych mebli.
Sprzątałem też biura w biurowcu. Od 1 do 3h pracy za 50 pln. 20 lat temu. Nawet
  • Odpowiedz
  • 0
@cukrowyburakatakuje ja miałam ambicje póki się nie okazało że na swoich ambicjach zarobie mniej niż sprzątaczka. Wtedy przestałam być naukowcem i się szanować i poszłam jako głupia baba w HRach, bo większe pieniądze i nawet się nie traktują jak śmiecia
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: Ej chłopak, ciężko wrobić dorosłych ludzi, że sam masz więcej niż -naście lat prezentując tak kucowe podejście do spraw społecznych. Całe szczęście z tego się wyrasta i nawet najbardziej opóźnione w rozwoju jednostki przed trzydziestką zaczynają sobie z tego zdawać sprawę. Za kilka lat wejdziesz na Wypok ponownie i z dużą dozą prawdopodobieństwa uznasz, że prawem młodego człowieka jest się mylić. Pozdro
  • Odpowiedz