Wpis z mikrobloga

Nie będę tu wszystkich wołał, napisze zbiorczo - dajcie spokój temu dzbanowi. Typ albo ma z 14 lat, albo jest tak fatalnie wychowany przez rodziców, że powinniśmy mu współczuć. Daj polakowali kilka stów więcej brutto na śmieciówce, a pokaże ci swoją prawdziwą twarz. Olejcie go.

@Hehewuti: Przykro mi z powodu tego, jacy ludzie tutaj potrafią być toksyczni. Miłego i zdrowego dnia życzę :) i dzięki za pracę, którą wykonujesz
  • Odpowiedz
@MsChokesondick: Czyli Twoim zdaniem sprzątanie to bardzo ambitna praca? XD
@kt13: A co takiego robiłaś jako naukowiec? Praca w HR nie jest zła z dziewczynami na takim poziomie jeszcze można porozmawiać bo o czym miałbym rozmawiać ze zwykłą sprzątaczka
@warrengda: Mam Ci wyslac zdjęcie dowodu, żeby udowodnić, że mam trochę więcej niż naście?
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: Niezbędna, szalenie ważna i wymagająca.

A ty z każdym kolejnym komentarzem pokazujesz jak ograniczony jesteś. Poważnie, nie jesteś partnerem do rozmowy dla nikogo, więc twój chrzan o "ludziach na poziomie" to pusty śmiech.
  • Odpowiedz
@Hehewuti: Ja już od dawna mówię, że sprzątaczka to jeden z najlepszych zawodów. Nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na wykształcenie, sprzęt do rozpoczęcia działalności kosztuje grosze. Nikt Ci nie stoi nad głową, nie ma żadnych terminów i deadline'ów, praca całkowicie bezstresowa, wkładasz słuchawki na uszy i szorujesz te podłogi.
A zarobki też wcale nie są takie złe, jeśli dobrze się ustawisz i ogarniesz kilka budynków w tygodniu. Typ wyżej
  • Odpowiedz