Wpis z mikrobloga

@Hehewuti: należę do tych osób które bardzo szybko popadają w monotonię. Nie wytrzymalbym w pracy na produkcji jako typowy robol, i nie tylko ze względu, że jest to poniżej moich kwalifikacji, ale ze wzgledu, na robienie non stop tego samego przez 8godzin dziennie, jak maszyna aby normę wyrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) w życiu
  • Odpowiedz
@Hehewuti: należę do tych osób które bardzo szybko popadają w monotonię. Nie wytrzymalbym w pracy na produkcji jako typowy robol, i nie tylko ze względu, że jest to poniżej moich kwalifikacji, ale ze wzgledu, na robienie non stop tego samego przez 8godzin dziennie, jak maszyna aby normę wyrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) w życiu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RHarryH: dłonie dostają niezłe baty nawet w rękawiczkach, bo jednak zdarza się, że się pocą. teraz przy koniecznej wręcz nadmiernej higienie plus używaniu non stop żelu antybakteryjnego to jest dramat. moja znajoma ma skórę na dłoniach w strasznym stanie - przesuszoną, pękającą, krwawiącą
  • Odpowiedz
  • 0
@cukrowyburakatakuje nie chce mi się czytać twoich wysrywów, ale po pierwszych zdaniach widzę, że dziecko bogatych rodziców i jak pierdniesz to twoja mamusia przychodzi ci podetrzeć dupę. Moi rodzice oboje z tytułem dr. z przodu a pracuje fizycznie bo życie mnie do tego zmusiło. Jesteś tępakiem i bufonem zamkniętym na świat. Nadajesz się tylko do polityki bo bez empatii tam wygrasz świat dzbanie
  • Odpowiedz
@Hehewuti: O proszę widzę że nie tylko ja z wyboru sprzątam xD z tym ze to bezstresowa praca zgadzam się nikt nade mną nie stoi nie raz sobie muzyczkę zapuszczę i robię w swoim tempie :) jestem szefem sama dla siebie wspaniałe uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz