Wpis z mikrobloga

@sytuacja_dynamiczna: Jezu, mam nadzieję, że teraz jest już tylko lepiej. Znam to co piszesz, płacz, ból fizyczny i chyba mocniejszy psychiczny. Gdy mi dłonie nie wytrzymały i musiałam brać leki i siedzieć na zwolnieniu to obraza majestatu była. Stary ciul mi tyle nerwów zeżarł, że szkoda gadać. Trzymaj się mirabelko :hugs: albo nie, bo wirus, to tak z daleka pomacham xDDD
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: jak można nie mieć żadnych ambicji i anonimowo krytykować cudze wybory życiowe w internecie? Co według ciebie jest wyznacznikiem ambicji? Miliony na koncie i praca w garniturze od 8 do 16, żałosny człowieku? O tym czy jesteś kimś świadczy to jak traktujesz innych ludzi, a ty najwyraźniej nawet z milionami na koncie nadal byłbyś nikim.
@Hehewuti: Mirabelko, dziękuję za to, że wykonujesz tak niewdzięczną i ciężką prace.
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: tak to jest na tym świecie, jesteśmy niby niezauważalne ale jakoś papier magicznie w WC się pojawia i mydełko, tylko my tak umiemy ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a i tak znajdzie się jeden taki buc, co nie doceni i struga głupa. Ja tam robię swoje i naprawdę życzę każdemu takiej wyluzowanej pracy i szefa jak ja mam ;-)
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: Starasz się obrócić kota ogonem całą tę dyskusję. Uważam, że sprzątanie to nie jest ambitna praca to jest fakt, a nie opinia. Chyba nie trzeba zbytnio myśleć, aby biegać i zmywać brud z podłogi. Dwa lata temu skończyłem magisterkę, rodzice kupili mi mieszkanie i sam zajmuję się domem poza tym robię kolejną magisterkę na innym kierunku i pracuję więc nie mów mi nic o ambicji bo jak Ty szlajałaś
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: zle trafiłeś mały człowieku, bo skończyłam magisterkę i podyplomówke, mam swoje mieszkanie, zarządzamy z mężem kilkoma firmami, a oprócz tego zajmuje się domem. A mimo wszystko potrafię zauważyć i docenić każda prace, nawet sprzątaczki czy pomocnika budowlanego.

  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: buraku, pozwól, że odpiszę ci tutaj po raz ostatni. Moje ambicje nie zaczynają się i nie kończą na pracy, to po pierwsze. Po drugie czego ty nie rozumiesz w całej tej dyskusji? Znalazłam taką pracę bo ją lubię, lubię wstawać rano i iść z uśmiechem na twarzy do pracy, to źle? Fajnie, że masz dzianych starych ale widać, że wychowali bulwę, co za nic ma pracę innych na niższych
  • Odpowiedz
@Hehewuti: No i o tym właśnie mówię, czego Ty nie rozumiesz w mojej wypowiedzi, jeżeli taka praca Ci odpowiada bo lubisz sprzatać to świetnie, ale nie próbuj mi wkręcać, że to jest jakaś ambitna praca ot taka praca dla dziewczyn po skończonej zawodówce. Ja nie chciałbym być takim mało ambitnym człowiekiem jak Ty skoro praca sprzątaczki tak Ci pasuję
  • Odpowiedz