Wpis z mikrobloga

@Hehewuti: Jeżeli sprzątanie Ci się podoba to nie mam złudzeń że nie masz ani ambicji ani szacunku do siebie. Gdyby moja dziewczyna byłaby sprzątaczka wstydzilbym się tego. Po tekście o halach jestem pewny, że wykształcenie podstawowe to max co posiadasz.
@Randomowokolorowo: Oczywiście, że ktoś musi sprzątać, pracują w tym zawodzie tylko idiotki bez szkoły i ambicji jak dla mnie taka dziewczyna jest skreslona na starcie bo jak yo powiedzieć rodzicom,
@Hehewuti: Z jakiego powodu miałaby mnie boleć dupka? Pewnie z zazdrości XD
Widzę, że lubisz generalizowac ludzi jak ktoś napiszę Ci kilka słów prawdy to od razu musi być piwniczakiem. Życie Cię do tego zmusiło bo zamiast się uczyć, żeby mieć od życia coś więcej niż marne 2000 miesięcznie Ty pewnie wolałas chodzić po klubach i pić tani alkohol na osiedlu. Nie wysilaj się dziewczynko próbując mnie obrazić bo takie jak
@cukrowyburakatakuje co ci do tego jaką kto prace wykonuje i jaką lubi? XD
Bez ambicji to są bezrobotni żyjący z 500+, każdy kto wykonuje jakąkolwiek pracę ma ambicje.
Szczególnie, jak ktoś sam mówi że taką lubi, a jak nawet nie to nie wiadomo jak życie tej osoby się potoczyło.
Znalazł sie wielce biznesmen z ambicją co mu się każdy w pas kłania bo ma trochę więcej kasy XDD.
@cukrowyburakatakuje: ale ty jesteś zakłamany, wymyśliłeś sobie swoj świat i jeszcze dorabiasz do tego ideologię xD. Życzę ci, żebyś sam się kiedyś znalazł na dole wartości swoich priorytetów, moze nabierzesz troche pokory i skromności i szacunku do drugiego człowieka. A moze dalej bedziesz takim samym prostakiem, bo duma nie pozwoli ci przyznac przed sobą wlasnego błędu