Wpis z mikrobloga

@Hehewuti: oto inny wpis tego debila:

"Zamiast zostawić epidemie samej sobie i powoli się uodparniac kosztem kilku zgonów starszego pokolenia, ale większość jest głupia i nie wychodzi z domu bo jest jakaś niegrozna epidemia."

Powiem tak - generalnie to zaszczyt kiedy taki robak się do ciebie przypieprza.
  • Odpowiedz
  • 3
@RHarryH hahaha no sama tak mam jak widzę mokrą podłogę a muszę przejść. Niczym się nie przejmuj, jedna zjedzie po całości, druga tylko się uśmiechnie i zetrze ślady, ja jestem tą drugą, bo skrzydeł nie mamy a jak trzeba przejść to trzeba.
  • Odpowiedz
@Hehewuti: też lubiłam moje sprzatanie, mialam kilka bibloiotek, praca lekka, panie bibliotekarki miłe, nie norobilam się strasznie, moglam być o ktorej chce, robic ile chce byleby było zrobione :)
  • Odpowiedz
@JamesVV: Patostreamy oglądałem tylko ze względu na to jak ludzie potrafią zmienić swoje oblicze ze względu na zarobek. Bardzo mnie to bawiło jak z ludzi którzy byli biedakami od dzieciństwa nagle stawali się kimś


@cukrowyburakatakuje: który z tych patostrimerow stał się „kims” dzięki streamom niby? XDD
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: moja ciotka zaczynała jako sprzątaczka na czarno robiącą gdzieś u kogoś na zasadzie "oddaje ci 2h ty mi dajesz 10% z tego". Teraz ma dom nad morzem i jeszcze jedno mieszkanie i mieszkanie w Niemczech. Nie jeden programista 15k z wypoku nawet swojej kawalerki nie ma. Korposzczury to już w ogóle beka. Brak scalowania za kawkę rano i czwartki owocowe XD
  • Odpowiedz
Też zastanawiam się czy nie odłożyć jakiej kasy i uciec na kilka lat na jakąś prosta pracę typu wózki widłowe. Niektórzy od pieniędzy wola święty spokój i ja to bardzo szanuję.


@wielad: Wróciłbym do czasów w których wyłączasz maszynę i tyle z pracy, bez stresów bez zmuszania się do wykonywania dodatkowych zajęć bo wiesz trzeba by zrobić żeby być pewnym że nie #!$%@?. Godziny się mnożą, po jakimś #!$%@? kwartale
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: skończ już człowieku, nie masz szans wyjść z twarzą z tej dyskusji. Nie zauważasz swojej hipokryzji? Ludzie Cię wypunktowali aż miło.
Co do twojej opinii, że praca sprzątaczki szczytem ambicji nie jest zgodzić się mogę, ale że jest ujmą na godności już nie. Poza tym by komuś zarzucać brak ambicji to już musisz mieć podstawy do tego. Znać przeszłość takiej osoby.
Nie zawsze możemy mieć to czego pragniemy albo
  • Odpowiedz
@Hehewuti: nie przejmuj się negatywnymi opiniami. Sam nienawidzę sprzątać i nawet do domu przychodzi mi Pani ogarnąć, więc nie mógłbym tak pracować :) Najważniejsze jest to, żeby lubić swoją pracę, jeden lubi malować, drugi programować a jeszcze inny sprzątać. Powodzenia w pracy życzę ;)
  • Odpowiedz