Wpis z mikrobloga

I wy głupie wykopki myślicie że on to robi bo chce dać ludziom nauczkę czy dlatego że nie ma kasy i możliwości wysłać tych samolotów?
  • Odpowiedz
@Figiello95: No tak, typ który nie pomaga swoim i łamie sobie jak chce konstytucje własnego kraju jest dla wykopków bohaterem, wy serio jesteście #!$%@?. Jedzcie na tą swoją ukochaną białoruś xD
  • Odpowiedz
@MPXD: Spora, bo to państwo jest dla obywateli a nie obywatele dla państwa i w całym cywilizowanym świecie sprowadza się ludzi do ojczyzny aby móc ich tam chronić i jest to zupełnie normalne. Łukaszenko tez by chciał, ale nie może - to przynajmniej powie że tak miało być.
  • Odpowiedz
I wy głupie wykopki myślicie że on to robi bo chce dać ludziom nauczkę czy dlatego że nie ma kasy i możliwości wysłać tych samolotów?


@atm-Pa: podejrzewam, że kasę pewnie ma, ale on nie chce jej wydawać na głupoty. Poza tym białorusini zazwyczaj i tak nie chcą wracać z powrotem na białoruś.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: To niezbyt dobrze świadczy o władzach Białorusi skoro mają w dupie swoich obywateli. Chciałbyś aby nasz rząd też wybiórczo wybierał komu pomóc? Tym w Niemczech pomożemy, ale ci co polecieli do UK to niech tam zostaną. I co z tego, że mówiliśmy, że to nie jest groźna choroba. Kłamaliśmy, ale to już wasz problem.
  • Odpowiedz
I wy głupie wykopki myślicie że on to robi bo chce dać ludziom nauczkę czy dlatego że nie ma kasy i możliwości wysłać tych samolotów?


@atm-Pa: moze na bialorusi nie maja upadajacej lini lotniczej, ktorej trzeba ratowac czarterowym monopolem.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Nie, państwo ma zawsze pomagać, nawet kretynom. Polecieli, to zapłacą za bilet i koszty ale ma ich sprowadzić bo od tego jest państwo. Dzisiaj nie pomogą tym co polecieli do Egiptu, za rok powiedzą że nie pomożemy tym co polecieli tam, gdzie wybuchła jakaś wojna czy wulkan, bo po co lecieli? Za dwa lata mogą powiedzieć, że nie pomogą tym co zachorowali na raka płuc, bo hehe, mogli nie
  • Odpowiedz
@Figiello95: ja rozumiem że można być dzieckiem neostrady z rocznika 95 i nie rozumieć kim jest Łukaszenka i nazwać jakieś jego działanie "rigczem", ale żeby coś takiego dostało ponad 300 plusów to was wszystkich powinni na tej kwarantannie zamknąć w szkołach i katować was nauką póki nie zmądrzejecie, przygłupy. szczególnie Ciebie @lilsss
  • Odpowiedz