Wpis z mikrobloga

@EmDeCe: hehe, to już wiem skąd u mojej kuzynki nagłe krytykowanie robienia testów "bo one nie wykrywają zakażenia u bezobjawowych". Krytykowanie Jaśkowiaka za zakup testów dla Poznania. Chociaż zanim zaczęła krytykować robienie testów, to skrytykowała zamykanie laboratoriów przez PEŁOOO które musi odtwarzać kochany PiS.

Trochę zwoje jej się przysmażyły jak zapytałem po co więc PiS odtwarza rzeczone laboratoria zniszczone przez szatańskie Peło skoro te testy to bez sensu robić w dużych
@EmDeCe: tylko to bzdura. Moja koleżanka w Niemczech jest chora na coś, lekarz dał jej leki, ale kaszel jej nie przechodzi, więc wybrała się ponownie do zwykłego internisty. Normalnie się zapisała i wizyta na drugi dzień. Tylko koleś już ją przyjmował w rękawiczkach i maseczce. No ale dostała nowe leki. Zobaczymy czy coś pomogą.
@clexi88: O kurcze jeżeli ten screen z cytatem tego wykopka jest prawdziwy to wszystko ukłąda się całośc. Dniem i noca twierdzi, że jestesmy znakomicie przygotowani, bo taka jest narracja władzy. A gdy narracja polegała na bagatelizowaniu zagrożenia i wyśmiewania alarmujących to i on to robił.
Do tego aktywny gdy ktoś pozytwnie napisze o tej decyzji Kopacz w sprawie szczepionek i twierdzi, że to wyszło przypadkiem z rzekomego braku pieniedzy.
Bardzo dobrze,