Wpis z mikrobloga

Nigdy nie podchodźcie do kobiety która nie daje Wam żadnych, nawet najmniejszych oznak zainteresowania, gdyż czeka Was właśnie taka reakcja i uznanie za śmiecia.

Zamieszczałem jakiś czas temu drugą część. Sam nie widziałem pierwszej, nie mając pojęcia co straciłem. Ultimatywny cringe. Oglądałem to w częściach, bo nie mogłem zdzierżyć żenady. Zrobiłem łącznie jakieś 17 przerw na chodzenie po pokoju. Młody adept sztuki podrywu, zostaje boleśnie odrzucony przez p0lki.
Wiem, że oglądanie całości to zbyt duże wyzwanie, dlatego:
-01:00 1 p0lka
-02:23 2 p0lka
-04:10 3 p0lka
Podczas ostatniej próby widzimy kompletny brak zainteresowania p0lki osobą kursanta. Klasyczne odpowiadanie jednym słowem, brak energii. Oskarek-light natomiast dwoi się i troi by zainteresować sobą dziewczynę. Zostaje olany i uznany za przeszkadzającego podczłowieka. Jego mentor natomiast udziela mu bluepillowego feedbacku.


#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #podrywajzwykopem #pua ##!$%@? #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #p0lka #bluepill
B.....W - Nigdy nie podchodźcie do kobiety która nie daje Wam żadnych, nawet najmniej...
  • 75
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Blackpill_RAW: Byłem świadkiem pare razy jak w centrum Krakowa Krzysiek aka frywolny prowadził szkolenia. Żenująco to wygląda jak się wie o co chodzi.
Każdy z jego kursantów zaczynał od tekstu:

Cześć, słuchaj jak Cię zobaczyłem to musiałem zagadać


Najśmieszniejsze było jak "trener" stał jakieś 150 metrów obok xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felixu: właśnie swego czasu oglądałem i patrz na to przez palce. Można wyciągnąć trochę podstawowej wiedzy jak np. jak utrzymać zainteresowanie, jak starać się być zabawnym czy droczyć z kimś - coś co dla jednego jest oczywiste, dla kogoś może być nowością.


Ale zawsze musi nawiązać do tego podchodzenia na ulicy i o stronie z promocją na kursy którą usuwa jutro w nocy xD
  • Odpowiedz
@psposki: pamietaj tylko do czwartku promocja. Moje ukryte materialy 81% taniej, nie czekaj, kup te wiedze aby uratowac I odmienic swoje zycie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Dżizas, nie podchodźcie do kobiet na ulicy, to po prostu nie wyjdzie. Nie w Polsce. W Stanach, w niektórych krajach w Europie zaczepianie na ulicy jest normalne, ale u nas nie, dziewczyny nie są do tego przyzwyczajone, wiadomo że albo oleją albo będą próbować spławić, bo czują się maksymalnie niekomfortowo w takiej sytuacji. Sama tak robię, nawet jak facet jest przystojny, to i tak staram się jak najszybciej uciec, to
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: rafala zubra to ja powiedzmy ze "znam" bo to brat takiego retrogrowego ytbera. generalnie to nie mam sie do czego u niego przyczepic, wybral sobie taki zawod a nie inny. musze przyznac ze jego spermiarski trud szanuje, bycie huliganem milosci moze byc trudne, jak kotem co lazi po smietnikach, wiekszosci to brzydzi ale sa profity, troche tak jak zule, niby bieda i bezdomnosc a jednak dziennie maja na wino no
  • Odpowiedz
włączyłem filmik i po 5sec musiałem wyłączyć, RiGCz nie pozwala mi dalej oglądać.


@DoDoLot: ja po jednej sekundzie jak powiedział " musiałem do ciebie zagadać " XDDD kurła, jak mozna tak zacząć rozmowe
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: o #!$%@? obejrzałem na razie do 1:19 i robię przerwę bo jestem na to za słaby xDD przecież koleś pierwszą laskę zagadał całkiem z zaskoczenia, położył jej rękę na ramieniu idąc za nią xD no chyba nie dam rady do końca tego obejrzeć, tego nie da się na trzeźwo oglądać xD

Powiedz mi tylko czy uważasz, że po obejrzeniu całości Twoja psychika wzmocniła się jakoś i w przyszłości oglądanie takiego
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: 8:20 zrzygałem się - gość wygląda tak jakby #!$%@?ł nauczonymi 'patternami' przez swojego guru - to jest tak sztuczne, śmieszne i żałosne, że faktycznie cringe łapie taki, że C H U J. Laski to bardzo szybko rozszyfrowują powiem więcej - faza podrywu może być łatwa i przyjemna ale faza związku to zupełnie dwie różne bajki. #!$%@? dają wyuczone teksty, trzeba być spójnym samemu ze sobą - pewność siebie, stanowczość i
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Przecież tak się nie zagaduje dziewuch. To brzmi jak skomlenie o spotkanie. Nie da się tego oglądać.

Postawcie się w sytuacji dziewczyny. No z miejsca bym zlał. A tak w ogóle łapanie za ramię jest dość podejrzane. Pierwsze co pomyśli kobieta to że zbokol.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, #!$%@?, co to jest do #!$%@?. Oddajcie mi 8 sekund życia zmarnowanego na ten film i 10 sekund zmarnowanego na pisaniu tego komentarza xD
  • Odpowiedz
A za kogo niby on został uznany przez te kobiety?


@Blackpill_RAW: za natręta, ewentualnie za napastnika. jak niby traktować idiotę który łapie obcą osobę od tyłu za ramię a potem #!$%@? jakieś frazesy przez zaciśnięte zęby tak że ledwo go można zrozumieć?

przecież tak się #!$%@? NIE NAWIĄZUJE ZNAJOMOŚCI, nie mówiąc już o podrywaniu lasek.

jak podchodzi do mnie na ulicy sprzedawca perfum i go ignoruję, to nie znaczy że traktuję
  • Odpowiedz
Ale zawsze musi nawiązać do tego podchodzenia na ulicy i o stronie z promocją na kursy którą usuwa jutro w nocy xD


pamietaj tylko do czwartku promocja. Moje ukryte materialy 81% taniej, nie czekaj, kup te wiedze aby uratowac I odmienic swoje zycie


@Felixu: @psposki:
Śmiechy śmiechami, ale takie coś jest na serio ścigane przez UOKiK, bo to wprowadzanie klientów w błąd, co do wirtualnej promocji.
  • Odpowiedz