Wpis z mikrobloga

Nigdy nie podchodźcie do kobiety która nie daje Wam żadnych, nawet najmniejszych oznak zainteresowania, gdyż czeka Was właśnie taka reakcja i uznanie za śmiecia.

Zamieszczałem jakiś czas temu drugą część. Sam nie widziałem pierwszej, nie mając pojęcia co straciłem. Ultimatywny cringe. Oglądałem to w częściach, bo nie mogłem zdzierżyć żenady. Zrobiłem łącznie jakieś 17 przerw na chodzenie po pokoju. Młody adept sztuki podrywu, zostaje boleśnie odrzucony przez p0lki.
Wiem, że oglądanie całości to zbyt duże wyzwanie, dlatego:
-01:00 1 p0lka
-02:23 2 p0lka
-04:10 3 p0lka
Podczas ostatniej próby widzimy kompletny brak zainteresowania p0lki osobą kursanta. Klasyczne odpowiadanie jednym słowem, brak energii. Oskarek-light natomiast dwoi się i troi by zainteresować sobą dziewczynę. Zostaje olany i uznany za przeszkadzającego podczłowieka. Jego mentor natomiast udziela mu bluepillowego feedbacku.


#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #podrywajzwykopem #pua ##!$%@? #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #p0lka #bluepill
B.....W - Nigdy nie podchodźcie do kobiety która nie daje Wam żadnych, nawet najmniej...
  • 75
@Blackpill_RAW: Miałem na myśli film dokumentalny pt. UWOdziciele z 2009 roku :)
https://vimeo.com/45116644

Adept Szabelski zakłada obóz podrywu i na zajęciach między innymi są podrywy na mieście, kurs tańca erotycznego i na końcowym egzaminie muszą wyrwać laske na dyskotece. xD

Sam Adept to niezły krętacz, jego PDFy są najeżone błędami ortograficznymi i literówkami i z relacji innych ludzi wyrywa same wdowy, stare baby i rozwódki lub totalne 2/10 xD
@Blackpill_RAW: Aż sam sobie przypomne xD Typ dopiero ogarnął sie po 30tce w wyrywaniu lasek, wydał tysiące złotych i nawet poleciał do USA na nauki do jakiegoś szamana żeby wyrywać rozwódki xD Dokument to klasyka totalna, Dwa dynamiczne pędzle które przyszły tylko się dokształcić, Osiedlowy hiphopowiec jąkała który chodził do spowiedzi bo korzystał z roksy i stulej inteligent z potencjałem który pokazywał swoje próby tańca erotycznego przy rodzinnym obiedzie z rodzicami
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ignatus:
na wykopie - chad
Na stronach blackpillowych - normik
Na polskie warunki panujące na ulicy -gigachad
Ja sam uważam się za 5/10 a mogguje sporo podludzi. Idąc ulicą widzę ogromną ilość manletów albo grubasów albo łysiejących albo kilka z tych cech pomieszanych. Jest strasznie duża ilość "prawdziwych inceli" którzy przez znacznie poniżej przeciętną gebetykę są aseksualni dla kobiet.
@Blackpill_RAW: Widziałem już parę filmów z tego typu podejść, ale czegoś tak dramatycznego i żenującego jeszcze na oczy nie widziałem. Nie próbuj tu zwalać winę na dziewczyny, bo gość ma po prostu tak słodki i pedalski głos, że tego nie da się słuchać. Pewnie się gość stresuje, ale po prostu wali jak z karabinu, co jest symbolem zestresowania. Oprócz tego jest ultra nachalny, gada bzdury, no brak mi słów. Inna sprawa,
@Blackpill_RAW: Nie rozumiem zbytnio o co chodzi. Koleś wygląda idiotycznie, a nie modnie (a piszę to jako osoba, która od 10 lat się interesuje streetwearem i sneakerhedami), jąka się swoim piszczącym głosem i mówi jakieś totalne bzdury zasłyszane od jakiegoś przegrywa z wykopu i zachowuje się z miejsca jakby się płaszczył przed laską, a nie był opcją na partnera xD. Nie wiem, może to by podziałało na jakieś gówniary z sieczką