Wpis z mikrobloga

Przeciętna kobieta podświadomie czuje wstręt do słabych samców o NISKIM potencjale genetycznym. Nierzadko nawet szczerze życząc najgorszego nieatrakcyjnym mężczyznom.
Internet jest miejscem, gdzie można wyrażać opinie bez tak wielkich obaw obycie ocenionym jak IRL. Poniżej mamy komentarz kobiety, udzielającej rady życiowej mężczyznom którzy nie spełniają jej wymagań wzrostowych.
#wzrost #przegryw #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #podrywajzwykopem #manlet
B.....W - Przeciętna kobieta podświadomie czuje wstręt do słabych samców o NISKIM pot...

źródło: comment_1584595097pBeVxRJuvn3dzh63eSctlz.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Blackpill_RAW: #!$%@?. Po prostu te jebnięte częściej się udzielają a te normalne po prostu nie przejmują się takimi rzeczami. Logiczne, że kobiety chcą wysokich facetów ale zazwyczaj chodzi i to aby kobieta była niższa od mężczyzny. Nie wyobrażam sobie być niższy od dziewczyny
  • Odpowiedz
Poniżej mamy komentarz kobiety, udzielającej rady życiowej mężczyznom którzy nie spełniają jej wymagań wzrostowych.


@Blackpill_RAW: wszystko prawda, natomiast zwróćmy uwagę na jedną rzecz - ona uważa, że jest tak ważna, że sugeruje popełnienie samobójstwa komuś, kto jest niższy i nie wpasowuje się w wymagania wielkiej księżniczki XD. #!$%@?, takiego zadufania w sobie to nie widziałem dawno.
  • Odpowiedz
niekoniecznie, z roku na rok standardy idą w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TestoDepot: dokładnie, na eksperymentach pisałem swój prawdziwy wzrost (182) i w ciul loch od razu kasowały pary. Zauważyłem tam prawidłowość, jak ma 170+ wpisane w opis to bez 185+ nie ma co nawet serduszkować
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: No niestety tak jest. Mam ziomka norwood 5, gruby, biedny i nie potrafi się ładnie ubrać. Typ jest za to bardzo ciekawy z charakteru i ma sobą naprawdę wiele do zaoferowania i wszyscy faceci go lubią a moja dziewczyna zawsze ma co do niego jakieś ale, jak zostają sam na sam to #!$%@? pod byle pretekstem żeby tylko z nim nie gadać. W pracy jest jednym z bardziej doświadczonych na
  • Odpowiedz
@Ld93: ale #!$%@?, kobiety są nawet miłe dla tych którzy w ogóle ich nie pociagaja. No chyba że komuś #!$%@? z dupy bo się nie myje, to już co innego
  • Odpowiedz