Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 173
Mireczki powiedzcie mi, jak można być takim dzbanem i egoistą drogowym?

Droga szeroka że spokojnie by się 4 auta zmieściły, ale pan i władzca z fiesty oczywiście nie zjedzie na pobocze. Przez niego prawie była czołówka, dobrze że ten z przeciwka zachował się jak trzeba i zjechał na bok.

Za taki brak współpracy na drodze powinien być jakiś mandat albo coś. Potem się ludzie dziwią, że jest sporo wypadków.

#motoryzacja #polskiedrogi #zalesie
tusk - Mireczki powiedzcie mi, jak można być takim dzbanem i egoistą drogowym? 

Drog...

źródło: comment_1584424357HO5G8JY7M3ubVjPB0Eps38.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
Ale np. w Grecji jest taka niepisana zasada, że jak ktoś dojeżdża do Ciebie od tyłu na takiej drodze to mu zjeżdżasz na bok bo jest dużo miejsca. I dzięki temu jest płynność jazdy. Bardzo mi się to tam podobało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@tusk: pobocze nie jest od tego by zjeżdżać komuś, komu się spieszy. Jak nie masz cierpliwości to nie siadaj za kółko bo taki kierowca to nie jest dobry kierowca.

Pomijam już fakt, że tam jest linia ciągła.
  • Odpowiedz
@tusk: A mnie #!$%@? jak ktoś zjeżdża na pobocze. Mam mocne auto, nie teraz to wyprzedze za 3 sekundy, nawet nie podjezdzam blisko zeby nie stresowac kierowcy, a jak widze ze ten zjezdza to z automatu zwiekszam odstep, zeby sie ogarnal. Szkoda pieszych, ja sobie poradze bez pomocy.
  • Odpowiedz
jesteś #!$%@? drogowa szmata i jeszcze się pytasz dlaczego?


@holan: Pojeździsz trochę poza Polską, to zrozumiesz, jak ważne jest, takie wzajemne wyczuwanie się na drodze.
  • Odpowiedz
  • 1
@tusk No ważne jest, tak samo ważne jak rozsądek i niewykonywanie manewrów które zmuszają innych uczestników drogi do jakichkolwiek działań.
Swoją drogą, nigdy nie pojmę, co Wam dają te zarzutki i plusy?
  • Odpowiedz
@tusk Już najwyższa pora się przyznać, że to jednak zarzutka. Inaczej wszyscy pomyślą, że jednak jesteś takim dzbanem drogowym (oby nie!). A nawet jeśli jesteś, to i tak powiedz, że to zarzutka, ocalisz chociaż wykopowy honor.
  • Odpowiedz