Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 173
Mireczki powiedzcie mi, jak można być takim dzbanem i egoistą drogowym?

Droga szeroka że spokojnie by się 4 auta zmieściły, ale pan i władzca z fiesty oczywiście nie zjedzie na pobocze. Przez niego prawie była czołówka, dobrze że ten z przeciwka zachował się jak trzeba i zjechał na bok.

Za taki brak współpracy na drodze powinien być jakiś mandat albo coś. Potem się ludzie dziwią, że jest sporo wypadków.

#motoryzacja #polskiedrogi #zalesie
tusk - Mireczki powiedzcie mi, jak można być takim dzbanem i egoistą drogowym? 

Drog...

źródło: comment_1584424357HO5G8JY7M3ubVjPB0Eps38.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@Exen0: Przecież to normalne że w takiej sytuacji ludzie zjeżdżają, droga jest bardzo szeroka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@muciosgracjas: Niebezpieczny się stał przez dzbana z fiesty. Gdyby nie on to normalnie byśmy się minęli w bezpiecznej odległości
  • Odpowiedz
@tusk: w każdej chwili może tam wejść pieszy czy inne auto awaryjnie się zatrzymać bo do tego właśnie służy pobocze i wtedy jesteś w dupie. Dodatkowo ciągła linia.

Wyprzedzasz gdy inne auto jedzie z naprzeciwka i jeszcze pretensje.
  • Odpowiedz
  • 7
@tusk A nawet gdyby nie był to bait, zjeżdżam w takiej sytuacji bo lubię żyć i chodzić bez potrzeby jazdy na wózku, a jednocześnie zgłaszam ludzi przez których muszę zjeżdżać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@aarahon: Przecież to była prosta droga z widocznością na kilka kilometrów. Nie było mowy o żadnym niebezpieczeństwie
  • Odpowiedz
@tusk: to trzeba było sobie kupić szybsze auto i delikatnie nagiąć przepisy. Problem solved! Plus, nie pomyślała o tym, że gość mógł cię nie widzieć? Tak jak ty masz wysrane na bezpieczeństwo tak on mógł mieć na lusterka.
  • Odpowiedz
Plus, nie pomyślała o tym, że gość mógł cię nie widzieć?


@Baccon: Raczej mnie widział, zawsze w takich sytuacjach mrugam delikatnie długimi.
  • Odpowiedz