Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 173
Mireczki powiedzcie mi, jak można być takim dzbanem i egoistą drogowym?

Droga szeroka że spokojnie by się 4 auta zmieściły, ale pan i władzca z fiesty oczywiście nie zjedzie na pobocze. Przez niego prawie była czołówka, dobrze że ten z przeciwka zachował się jak trzeba i zjechał na bok.

Za taki brak współpracy na drodze powinien być jakiś mandat albo coś. Potem się ludzie dziwią, że jest sporo wypadków.

#motoryzacja #polskiedrogi #zalesie
tusk - Mireczki powiedzcie mi, jak można być takim dzbanem i egoistą drogowym? 

Drog...

źródło: comment_1584424357HO5G8JY7M3ubVjPB0Eps38.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@Dzieban Nie żałuję. Na 100 odpisanych zarzutek, jedna może okazać się prawdziwa. I może właśnie w tym jednym przypadku właśnie mój komentarz sprawi, że ktoś zmieni swoje postępowanie na lepsze. Nie dziś, to jutro, takie wypokowe życie.
  • Odpowiedz
@Dzieban: @violentj: Przecież takie zarzutki to jest esencja mirko. Wyciągnijcie kije z dupy. Wolę takie wpisy niż czytać po raz 2137 o koronawirusie. Też mi trochę smutno, że niektórzy piszą, że to low quality bait. Moim zdaniem wyszło tak nawet średnio, bo sporo ludzi się złapało i pewnie jeszcze złapie (bo nie przeczyta komentarzy)
tusk - @Dzieban: @violentj: Przecież takie zarzutki to jest esencja mirko. Wyciągnijc...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FalseIdeas: Mnie też #!$%@?. Kiedyś tak mi tir zjechał i sypnął kamieniami po masce i szybie. Jak będę miał go wyprzedzić to nie potrzebuję jego pozwolenia tylko dodam gazu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tusk: A do czego służy pobocze dzbanie? Ciągłej linii też nie widzisz? To jest pas awaryjny, nie służy do zjeżdżania komukolwiek. Prawo jazdy w czipsach? Jeszcze wyprzedzasz na czołówkę i sie tym chwalisz. Haaa tfuuuu!
  • Odpowiedz
  • 0
@tusk jak nie masz czym wyprzedzić w bezpiecznym miejscu nie ingerując w jazdę innych osób to nie wyprzedzasz. Z Warszawy pewnie tak? Takie zjawisko w tych rejonach jest najczęściej widziane. Dobrze, że takich mistrzów kierownicy w innych częściach Polski nie spotyka się za często.
  • Odpowiedz
Zdjeżdżanie na pobocze to relikt lat 90-tych ubiegłego wieku, kiedy najwięcej ludzi ginęło na drogach. Myślałem, że tacy wyprzedzacze już wymarli. Nigdy nie zjeżdżam.

@pcpc: To co op wrzuca to klatka z kanału polskiedrogi lub stop cham, nie jestem pewien. Wpis to oczywisty b8, niemniej, ludzie nadal tak jeżdżą i chociaż należy informować o tym, że tak nie należy robić, wykop to nie jest dobre miejsce na wstawianie takich treści.
  • Odpowiedz