Wpis z mikrobloga

W ostatniej chwili zdążyli zawrócić przed granicą z Francją, chwilę przed zamknięciem granic. Teraz wracają przez Niemcy, zanim wpuszczą ich do PL będą musieli odsiedzieć 2 tyg. kwarantanny.

A taka rozsądna się wydawała...
  • Odpowiedz
Skala #!$%@? wybiła w kosmos, aż się zatrząsłem.


@Ctrl-C_Ctrl-V: Tak w gruncie rzeczy to nie jestem przekonany. Postaw się w jej sytuacji i zacznij rozważać gdzie jest bezpieczniej? Tylko zacznij rozważać.
  • Odpowiedz
W ostatniej chwili zdążyli zawrócić przed granicą z Francją, chwilę przed zamknięciem granic. Teraz wracają przez Niemcy, zanim wpuszczą ich do PL będą musieli odsiedzieć 2 tyg. kwarantanny.

A taka rozsądna się wydawała...


@Ctrl-C_Ctrl-V: No właśnie to mi przyszło do głowy - że będą mieli problem z powrotem. :)

Ale taka sytuacja to naprawdę godziny rozważań i dzielenia włosu na czworo. Tym bardziej że nie jechali na koncert.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@motaboy: na fb ludzie pisali do niego jak zamierza wrócić, to odpisał, że najwyżej zostanie na dłużej, bo mu tam dobrze

  • Odpowiedz
A później będzie płaku, płaku, opresyjny rząd nie chce mi pomóc. Ratujcie, bo nie chcę umierać


@Green81: O tak! Żale w sprawie lotów LOT już się pojawiają. Ludzie oczekują że ceny biletów Wizz i Ryan mają być punktem odniesienia...
  • Odpowiedz
W ostatniej chwili zdążyli zawrócić przed granicą z Francją, chwilę przed zamknięciem granic. Teraz wracają przez Niemcy, zanim wpuszczą ich do PL będą musieli odsiedzieć 2 tyg. kwarantanny.


@Ctrl-C_Ctrl-V: Dobrze debilce. To wszystko wina podróżników. Zachciało się na narty do Włoch i przywlekli zarazę. Wszystkich won.
  • Odpowiedz
Wyjechali w piątek, dojechali ledwo do granicy z Francją i wracają właśnie czwarty dzień xD

  • Odpowiedz
@Ctrl-C_Ctrl-V: Mój poprzedni szef zawinął się z żoną i wyjechali do Szwajcarii. Zostawił swój januszex i niewolników na pożarcie wirusowi. Wczoraj sobie czytam, że Szwajcaria jako drugi najbardziej zainfekowany kraj XD dobrze #!$%@? :)
  • Odpowiedz
  • 11
@Ctrl-C_Ctrl-V taaa jadę bo jestem kozak, niczego się nie boję, ale jak nie mam jak wrócić to wszyscy winni tylko nie ja... Bo przecież powrót to mi powinni zapewnić i to po cenach wizzaira. Dzbany do potęgi.
  • Odpowiedz
@Ctrl-C_Ctrl-V no coz, moja przyjaciolka z uk leci w srode do Portugalii poimprezowac i odpocząć, bo "złego diabli nie biora". Ta pandemia troche przefiltruje nasze znajomosci, pokazujac, kto jest debilem, a kto nie.
  • Odpowiedz