Wpis z mikrobloga

Mam rację czy nie? Bo odwołałam spotkanie z przyjaciółką, miałyśmy zrobić sobie babski wieczór, ale stwierdziłam, że przecież na coś są te kwarantanny i zalecenia, żeby siedzieć na dupie. Ale obraziła się i mi głupio trochę, że jednak przesadzam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Drugie zdjęcie w komentarzu
#koronawirus #kwarantanna #pytanie #logikarozowychpaskow #zalesie
mitochondrion - Mam rację czy nie? Bo odwołałam spotkanie z przyjaciółką, miałyśmy zr...

źródło: comment_1584274429MUdkxmuUiTs5n5Sg0QSG8b.jpg

Pobierz
  • 25
@mitochondrion: okej, to powiedz mi tylko czy jutro albo w tym kolejnym tygodniu pójdziesz do sklepu kupić świeży cheleb. jesli tak, to jesteś niesamowitym dzbanem. jak kwarantanna, to siedź na dupie i nawet nie myśl w ogóle wychodzić z domu. jednak coś czuje, że tego nei zrobisz xD
@Pilaf nie biegam codziennie po świeże bułki, wyjścia do sklepu ograniczyliśmy do minimum, trochę zapasów jest...
Wiadomo, że wyjść będzie w końcu trzeba, ale tak samo u niej w domu. Według mojej logiki, to jeśli ktoś z mojej rodziny się zarazi, dajmy na to wychodząc do sklepu to moja rodzina będzie chorować, a nie moja i kolezanki
@Pilaf matka pracuje normalnie i ma kontakt z ludźmi, ojciec w pracy praktycznie z nikim się nie widzi, ale uważam, że to wręcz przemawia na moją korzyść. Większe ryzyko, że matka coś przyniosła, to po co to ewentualnie przekazywać dalej? Ale rozumiem też o co ci chodzi. Może rzeczywiście trochę przesadzamy z tą paniką, ale to czas pokaże