Wpis z mikrobloga

#rankingkoronny

Aktualny ranking na godz. 00:00 (ZMIANY REGULAMINOWE):

Suma w Polsce: [101] zarażonych + [3] ☠
Punktacja: 1 pkt zakażenie, w razie takiej samej ilości pkt, decydują przypadki ☠
Punktujemy miasta, w których aktualnie znajduje się zarażony pacjent.

Ranking miast:

1. Warszawa - 16 pkt
2. Lublin - 15 pkt ☠
3. Łódź - 15 pkt
4. Wrocław - 11 pkt ☠
5. Poznań - 7 pkt ☠
6. Racibórz - 5 pkt
. Szczecin - 5 pkt
8. Opole - 4 pkt
. Ostróda - 4 pkt
10. Cieszyn - 3 pkt
. Leżajsk - 3 pkt*
. Łańcut - 3 pkt*
. Zawiercie - 3 pkt
14. Gdańsk - 2 pkt
. Starachowice - 2 pkt
16. Bolesławiec - 1 pkt
. Chorzów - 1 pkt
. Kraków - 1 pkt
. Oleśnica - 1 pkt
. Rzeszów - 1 pkt*
. Zielona Góra - 1 pkt

* - Podkarpackie miejscowości, gdzie ranking może ulec zmianie w najbliższym czasie.

Przegłosowany został regulamin mojego rankingu. Wyraźnie w ankiecie (ponad 52% głosów) wygrała opcja, aby przypadki śmiertelne służyły wyłącznie jako element w przypadku remisu miast. Udział w ankiecie jednodniowej wzięło udział ponad 700 osób, co uważam za świetny wynik, który motywuje mnie do dalszego wyszukiwania informacji i bycia jednym z najszybszych źródeł informacji. Dziękuję wszystkim za wsparcie i podsyłane linki, szczególnie sprawa lubelska została wyjaśniona jeszcze przed oficjalnym stanowiskiem rządu i Ministerstwa Zdrowia, czerpiąc informację od Was i lokalnych mediów.

#warszawa nowym liderem w rankingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej liczę, że nasi faworyci z #lodz i #lublin pomimo strat, powalczą o najwyższe cele.

#koronawirus
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dante27: Janów Lubelski jeszcze wypuści nową akademię koroniarzy, więc nie mamy się o co martwić :P szczególnie, że pomimo powinienem być bezstronny, kibicuję lubelskiemu po tej akcji baby... Zarażenia w dziesiątkach to minimum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BuQwald: Według mnie do czasu gdy nie będą odejmowane wyleczone przypadki (bo ciężko na razie o dokładne dane dotyczące lokalizacji to za zgon powinno być +1). Poza tym mógłby pomyśleć o dodaniu drugiego rankingu dotyczącego województw, bo od jutra startują te szpitale jednoprofilowe i dużo się zmieni.
  • Odpowiedz