Wpis z mikrobloga

#rankingkoronny

Aktualny ranking na godz. 00:00 (ZMIANY REGULAMINOWE):

Suma w Polsce: [101] zarażonych + [3] ☠
Punktacja: 1 pkt zakażenie, w razie takiej samej ilości pkt, decydują przypadki ☠
Punktujemy miasta, w których aktualnie znajduje się zarażony pacjent.

Ranking miast:

1. Warszawa - 16 pkt
2. Lublin - 15 pkt ☠
3. Łódź - 15 pkt
4. Wrocław - 11 pkt ☠
5. Poznań - 7 pkt ☠
6. Racibórz - 5 pkt
. Szczecin - 5 pkt
8. Opole - 4 pkt
. Ostróda - 4 pkt
10. Cieszyn - 3 pkt
. Leżajsk - 3 pkt*
. Łańcut - 3 pkt*
. Zawiercie - 3 pkt
14. Gdańsk - 2 pkt
. Starachowice - 2 pkt
16. Bolesławiec - 1 pkt
. Chorzów - 1 pkt
. Kraków - 1 pkt
. Oleśnica - 1 pkt
. Rzeszów - 1 pkt*
. Zielona Góra - 1 pkt

* - Podkarpackie miejscowości, gdzie ranking może ulec zmianie w najbliższym czasie.

Przegłosowany został regulamin mojego rankingu. Wyraźnie w ankiecie (ponad 52% głosów) wygrała opcja, aby przypadki śmiertelne służyły wyłącznie jako element w przypadku remisu miast. Udział w ankiecie jednodniowej wzięło udział ponad 700 osób, co uważam za świetny wynik, który motywuje mnie do dalszego wyszukiwania informacji i bycia jednym z najszybszych źródeł informacji. Dziękuję wszystkim za wsparcie i podsyłane linki, szczególnie sprawa lubelska została wyjaśniona jeszcze przed oficjalnym stanowiskiem rządu i Ministerstwa Zdrowia, czerpiąc informację od Was i lokalnych mediów.

#warszawa nowym liderem w rankingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej liczę, że nasi faworyci z #lodz i #lublin pomimo strat, powalczą o najwyższe cele.

#koronawirus
  • 40
@Novick: @grzemach: Ciężko będzie znaleźć informację dot. wyleczonych osób w Polsce, jak źródła informowały o przypadkach koronki, to lokalizacja była umieszczona. W drugą stronę nie znalazłem na tą chwilę NIC, który pacjent z ponad 20 miejscowości w rankingu został uzdrowiony. Mogę zamieszczać informację, że 13 pacjentów z 101 żyjących zarażonych wyzdrowiało, niemniej na tą chwilę może to być lekką tubą propagandową rządu...
@przemax: Ja tam na Twoim miejscu bym nie narzekał ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie w pobliżu kilkudziesięciu kilometrów stwierdzono 12 koronek, gdzie dodatkowo byłem we Wrocławiu prawie cały dzień. Ot najwyżej przechoruję to jako lekką grypę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BuQwald doceniam wysiłek:) aczkolwiek to dziwne bo w samym Lublinie nie było żadnego czystego przypadku, wszystko przez to że miasto wojewódzkie to przywiezli chorych z wiosek wokół, albo np z Janowa Lubelskiego który jest 70 km od Lublina. To w takim przypadku cala aglomeracja Śląska byłaby liczona razem? Tam 70 km to pewnie z 10 miast jak nie lepiej
@vadim_lbn: Spieszę z wyjaśnieniami. Ranking od początku był tworzony pod kątem miast-szpitali, do których byli transportowani chorzy. Z tego co mi wiadomo na dniach powstanie 19 szpitali w Polsce, gdzie wszyscy pacjenci będą kierowani. Od początku chodziło mi o lokalizację chorujących ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dokładne dane o zachorowaniach można bezproblemowo znaleźć na rządowych stronach, ja poszedłem krok dalej. W Śląskim głównym centrum jest Zawiercie, pacjenci z
@sked: Zmiany regulaminowe, które przeprowadziłem we wczorajszej ankiecie. Poznań, Wrocław i Lublin straciły po 4 pkt za zgon pacjentów (przypominam, że premiowałem 1 pkt za zarażenie, 5 pkt za zgon).