Wpis z mikrobloga

Blinkee / Uber Eats / Booking

----
ostatnio wołałem Was prawie 4 miesiące temu a wiem, że lubicie Blinkee bo jest w wielu miastach :)
Proszę o zaplusowanie wpisu bo dalej dla Was szukam kodów ()
----

Blinkee - 9 kodów, każdy daje 8 minut bezpłatnej jazdy.
Działa na hulajnogi i skutery.

kody:
DZIENKOBIETWWA
DZIENKOBIETBD
DZIENKOBIETKRK
DZIENKOBIETPT
DZIENKOBIETLN
DZIENKOBIETKATO
DZIENKOBIETPLOCK
DZIENKOBIETGRDZ
DZIENKOBIETOSTR

Niestety ilość kodów ograniczona więc spieszcie się ze wpisaniem.
Podobno wykorzystać można tylko regionalnie oraz tylko dziś, ale na podstawie poprzednich kodów które Wam wrzucałem to jednak były one dłużej ważne.

Niewykluczone, że pojawią się nowe kody na inne miasta. Będę dopisywał w komentarzach.
Jeżeli wam nie wchodzi to zalecam spróbować później, może pula zostanie odnowiona ;-)

Dostępne w miastach: Białystok, Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Kielce, Koszalin, Koszalin, Kołobrzeg, Kraków, Lublin, Ostrów Mazowiecki, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Poznań, Sopot, Warszawa, Wrocław, Łódź,
Aplikacje: Blinkee Google Play | Blinkee AppStore
-------

Uber Eats

2 dni temu wrzuciłem wpis z 12 kodami na darmowe dostawy oraz na 70% zniżki, wg. daty są dalej ważne.

Nie masz konta w Uber Eats? Odezwij się przez prywatną wiadomość to prześlę 15 zł zniżki na pierwsze zamówienie :)
---------

Booking
Jak planujecie wynająć coś na Bookingu to mam zniżki które opiewają od 4 do 15 %(łączy się z programem Genius więc i do 20% może sięgać)

Napisz mi prywatną wiadomość to Ci prześlę jeśli potrzebujesz :)
Do Airbnb też mam zniżki 214 zł :)

---------
PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje 1159 mirków. Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, Airbnb, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami etc.
--------
#blinkee działa w #bialystok #bydgoszcz #elblag #gdansk #gdynia #grudziadz #kielce #koszalin #koszalin #kolobrzeg #krakow #lublin #warszawa #wroclaw #poznan #hive #lime

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 504 mirków)
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
LubieKiedy - Blinkee / Uber Eats / Booking

----
ostatnio wołałem Was prawie 4 mie...

źródło: comment_1583671105EmMPzcpZkwuvyGXNE0hXqg.jpg

Pobierz
  • 22