Wpis z mikrobloga

  • 338
Ja pierdziele co się tu odwala z pomocą tagu #przegryw nagonka na wszystkie #rozowepaski xD

Na początku jeszcze czytałam niektóre wpisy, dało się wychwycić spośród wysrywów coś normalnego.
Teraz jednak nie da się na to paczeć xD

5 minut przeglądania Mirko i dowiesz się że:
1. Jak jakaś różowa miała przynajmniej jednego partnera i nie jest dziewicą to jest "pojemnikiem na spermę".
2. Wszystkie młode różowe imprezują i ruchają się w klubach. Przez co nie ma szans na poznanie normalnej dziewczyny. Normalnej czytaj, dziewicy co najmniej 8/10 która sama poderwie przegrywa z masą problemów psychicznych.
3. Wszystkie różowe, które bronią swojej racji lub mają inne zdanie to #p0lka bez honoru i nic nie może wiedzieć o życiu i problemach.
4. Każdy zwyczajny niebieski, który po prostu poprze zdanie różowej jest biało rycerzem i pluje się na niego xD

Ja teraz już nawet tego nie czytam i wam też nie radzę xD
Jak tylko widzę, że wpis będzie dotyczył różowych, to lecę dalej xD
Dawno nie ma nic wspólnego z równouprawnieniem oraz realiami. Kiedyś to jeszcze się czytało i kiwało głową z zrozumieniem. Teraz tworzy się tutaj takie teorie spiskowe, że można dostać wylewu xD

Proponuję wszystkim honorowym wrogom kobiet na wykopie założyć jakiegoś wykop 2.0.
Gdzie nie będzie żadnych różowych i w spokoju zamiast iść do psychiatry będą mogli klepać się po pleckach obwiniając wszystkie #rozowepaski za ich życie i klimat cieplarniany.

#takasytuacja #takaprawda #logikarozowychpaskow
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem napisać, że oni tylko swoich tolerują, ale nie: przegrywy zarzucają drugim przegrywow, że nie są prawdziwymi przegrywami, i obrzucają się gównem.

To najbardziej toksyczna i nienawistna społeczność w Internecie. Kreują się na wrażliwe żabki Pepe, ale z--------y widłami każdego, kto przekroczy próg ich piwnicy.

Pluć na tych wariatuńciów i się nie przejmować.


@koroluk: dobry opis tęczowych na wyopku, trzeba tylko pepe zmienić
  • Odpowiedz
@Hinata_: Przecież to jest jeden z najzabawniejszych tagów tutaj XD Wystarczy dwóch przegrywów i zawsze może się zrobić afera który bardziej przegrywa przez swoje zakola i 175 cm wzrostu xD A jeszcze spróbuj im powiedzieć, że może by ruszyli dupę i wzięli się do pracy nad sobą to zaraz zaczną wywody jak bardzo przegrali już wszystko w wieku 22 lat, bo Oskarki z Insta mają bogatych starych i to właśnie
  • Odpowiedz
@Hinata_: Ja chyba przestanę na ten tag zaglądać, bo bolą mnie najbardziej wpisy o tym, że kobieta po 20 roku życia jest już za stara xd mam 23 i czasem kiedy czytam wpisy typu, że dziewczyna po dwudziestce robi się zgrzybiała to serio zaczynam uważać, że powinnam kłaść się do trumny bo skoro skończyłam 20 lat to na wszystko jest już za późno i nie nadaje się załóżmy do związku
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@szatkownica Weź się nie przejmuj xD
Tutaj takie bzdury oni pierdzielą, że szkoda komentować xD
Dziś np dzień kobiet i jak jakaś różowa się poznali że jej niebieski złożył tylko życzenia smsem to cisną po niej xD
Powinna się cieszyć i czego jeszcze chce xD
A jak jest dzień chłopaka to oczekują prezentu, loda, obiadu, alkoholu i sexsu xD
I jak cisną po każdej różowej która zrobi coś innego xD
  • Odpowiedz