Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele co się tu odwala z pomocą tagu #przegryw nagonka na wszystkie #rozowepaski xD

Na początku jeszcze czytałam niektóre wpisy, dało się wychwycić spośród wysrywów coś normalnego.
Teraz jednak nie da się na to paczeć xD

5 minut przeglądania Mirko i dowiesz się że:
1. Jak jakaś różowa miała przynajmniej jednego partnera i nie jest dziewicą to jest "pojemnikiem na spermę".
2. Wszystkie młode różowe imprezują i ruchają się w klubach. Przez co nie ma szans na poznanie normalnej dziewczyny. Normalnej czytaj, dziewicy co najmniej 8/10 która sama poderwie przegrywa z masą problemów psychicznych.
3. Wszystkie różowe, które bronią swojej racji lub mają inne zdanie to #p0lka bez honoru i nic nie może wiedzieć o życiu i problemach.
4. Każdy zwyczajny niebieski, który po prostu poprze zdanie różowej jest biało rycerzem i pluje się na niego xD

Ja teraz już nawet tego nie czytam i wam też nie radzę xD
Jak tylko widzę, że wpis będzie dotyczył różowych, to lecę dalej xD
Dawno nie ma nic wspólnego z równouprawnieniem oraz realiami. Kiedyś to jeszcze się czytało i kiwało głową z zrozumieniem. Teraz tworzy się tutaj takie teorie spiskowe, że można dostać wylewu xD

Proponuję wszystkim honorowym wrogom kobiet na wykopie założyć jakiegoś wykop 2.0.
Gdzie nie będzie żadnych różowych i w spokoju zamiast iść do psychiatry będą mogli klepać się po pleckach obwiniając wszystkie #rozowepaski za ich życie i klimat cieplarniany.

#takasytuacja #takaprawda #logikarozowychpaskow
  • 71
@423frewq4f23 Taaa.... Tak jak @rzezbiarka ktora ma #!$%@?ą patologiczną rodzinę, zero znajomych, depresję, lęki, nie skończona szkoła, z pokoju nie wychodziła do 20 roku życia. Z tego co czytałam to fobia społeczna i totalnie #!$%@? dzieciństwo, a i tak powiedzieli jej że nie jest przegrywem bo jest różową xD
Pomimo tego, że wielu z nich miało przy niej życie jak w bajce xD
Szkoda czasu na rozmowę z takimi ludźmi :D
Taaa.... Tak jak @rzezbiarka ktora ma #!$%@?ą patologiczną rodzinę, zero znajomych, depresję, lęki, nie skończona szkoła, z pokoju nie wychodziła do 20 roku życia. Z tego co czytałam to fobia społeczna i totalnie #!$%@? dzieciństwo, a i tak powiedzieli jej że nie jest przegrywem bo jest różową xD


@Hinata_: Nie znam tego użytkownika więc nie wiem. Bardziej chodziło mi o takich jak Ty. Nie jesteś tutaj pierwsza ani ostatnia która pisze
@423frewq4f23 Po to są tagi aby je używać xD

Nie ma w regulaminie, że tego jedynego nie można. Zwłaszcza, że mój post dotyczy właśnie tych ludzi.

To normalne, że jak piszesz post który dotyczy siłowni to tagujesz mirkoksow xD

Teorie spiskowe nie muszą do tego powstawać xD


@Hinata_: Ale jak piszesz post dotyczący beki z siłowni to raczej się taguje jakoś nie wiem #bekazmirkoksow czy coś w tym stylu bo inaczej
@Hinata_: i czym ty się przejmujesz? Większość tagu #przegryw to trolle, które później gdzieś i tak spermią do różowych na wykopie, a za dziewczyną, która pokaże im kawałek cycka, poszliby w ogień. Zauważyłem, że na tagu "normalne" przegrywy niemal się nie udzielają, a brakuje mi fajnych postów np. od @mrocznyprecel. Więc nie rozumiem oburzenia, to raczej coś w rodzaju rezerwatu, gdzie jeden próbuje drugiego trollować.
@423frewq4f23 Nie pomyślałeś o tym, że ktoś może po prostu coś ciekawie relacjonować? Nie musi to mieć związku z płcią. Na głównej było mnóstwo wpisów od niebieskich oraz komentarzy pod nimi. To kwestia historii nie płci xD
Skoro nikogo nie interesuje historia ludzi bez pochwy to jak wytłumaczysz historię niebieskich na głównej każdego dnia ? XD ( )( )( _)