Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2244
Przychodzi do mnie facet wielce wzburzony i pyta czy mogę mu udostępnić nagranie z monitoringu bo on chce na policję z nim iść.
Facet na oko 55 lat, wyjęty rodem z memów o Januszu. W sumie to nawet nie wiem czy mogę mu udostępnić czy nie więc stosuje spychologie i wysyłam go do kierowniczki.
Ale sama z ciekawości patrzę cóż takiego znajdę na tym nagraniu. I co moje oczy widzą xD
Janusz podjeżdża na parking, za nim jakiś młody chłopak, taki trochę chudziutki i niski (a Janusz z wyglądu to sobie bigosu nie żałował).
Janusz coś wymachuje rękoma do chłopak a ten stara się odejść, widać, że nie chce eskalować konfliktu. W pewnym momencie Janusz uderza pięścią w twarz chłopaka na co ten nie pozostaje dłużny i sprzedaje mu luja ogłuszacza na ryj i wraca do auta.
Nawet mi go nie żal xD w każdym razie ma przyjechać z policja xD
A jakby ktoś się zastanawiał o co poszło to młody wyprzedził Janusza w drodze na stację xD
#pracbaza #patologiazewsi #janusze
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Jeśli młody wyprzedził Janusza tylko po to, żeby zaraz skręcić w prawo na stację, tym samym sprawiajac, że Janusz musiał hamowac.. wtedy należał się młodemu ojcowski lep na p---e.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@goracywidelec: myślę, że chłopak po prostu instynktownie mu oddał z resztą słusznie, nie pochwalam przemocy ale jeżeli ktoś uderzy, nie ważne kobieta czy facet to musi się liczyć z tym, że ktoś mu odda.
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: nie uważam, ze zrobił źle. Codziennie jak jeżdżę trafiam na frustratów za kółkiem, szczególnie że mam dobre auto połowa miasta albo chce się ze mną ściagać albo mało kto mnie nie wpuszcza bo nie jestem atrakcyjną dziewczyną w małym aucie wiec doskonale rozumiem mlodego. Bardziej chcialem zwrocic uwage ze strach cokolwiek robic znajac wymiar sprawiedliwosci.
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: ej ja miałem taką sytuację xD na 6 dystrybutorów 5 zajetych i kolejka o dlugosci 3 aut. Jeden wolny dystrybutor dostawili rok temu i nie kazdy zarejestrowal w mózgu że jest i ja tam się w----------m po odwróceniu auta i jeden gość janusz szybe otworzył i zacząl sapać xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Spajkodron3000 liczę że historie ze stacji będziesz opisywała częściej. Bardzo ciekawa praca, takie mam wrażenie. Pamiętam że wcześniej była historia z gościem w kajdankach i złodziejami butli.

@agaciksa albo dzięki wezwanej policji sam będzie miał problemy za napaść ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: nie możesz udostępniać nagrań osobom postronnym. Nawet nie możesz pokazywać. Od tego są odpowiednie służby (policja, prokuratura itp.).
Możesz co najwyżej zabezpieczyć takowe nagranie na prośbę Janusza czy innej Grażyny.
  • Odpowiedz